Prijava

Što ti nisu dali da slikaš? Brt ne diraj moje karte tvoje meti u prkno što se mene tiče

pa nisu hteli da ostave svoje karte na stolu brt pobacali ih onako besno ka dileru sta ima da slikam svoje dve cetvorke koji kurac. obicno kad je tako neka ruka i kad su ol inovi onda karte bleje na stolu pa neko slika...

laki jedi govna eto

Jao braćo, da vam se požalim. Igram ja malo pre poker, imam keca i damu, padaju na flopu Q Q 10, aj rekoh to, sad me pogodilo, cepam ja, još jedan isto udara jako, uh rekoh sebi i ovaj ima damu, samo da nije sa desetkom, rekoh nisam tolki baksuz, al šta ću, nastavim. Kad eto ti jedna budala isto nastavlja, rekoh šta sad ovaj ima, nije mi delovalo da ima ručne desetke, dama više nema osim ako nije namešten špil, rekoh sigurno juri kentu. Pada četvorčica, ja to, ovaj što juri kentu čekira, mislim se sebi ala si se ti zajebo, brajko, udaram ja, nastavlja ovaj što isto ima damu, jao valjda nema desetku sve mu jebem, dobro rekoh sebi, moram do kraja, kad i ona budala što juri kentu nastavlja, a šta ima veze, nisam ja alav na pare, još bolje, sledeća opet četvorka, ovaj sa kentom nije ništa dobio ja udaram ol in ovaj jedan sa strane viče "jesi reko molim" ja kažem ma teraj se bre u majčinu, prati me ovaj sa drugom damom jaoj valjda nema deset prati i ona budala alo rođače pa nisi dobio kentu šta je ovo kad okrenusmo karte, vidim ja da onaj sa damom ima kralja, mislim se toooo idemo kad pogledam na onog mučenika sa kentom kad on nema kentu nego poker četvoraka ej on je pratio sve ovo sa četvorkama au koliko sam ispizdeo još hoće da slika evo ti kurac pa slikaj daj sad ću samo ol in da ih povratim pare a ovaj čeka pa igraj sad au koliko sam puko

e samo je fora sto taj bane sto je imao A Q ne zna sta ce sa parama bukvalno njegov tok misli je verovatno bio haha al me usrale dame sad cu placam ssve do rivera onda cepam ol in xd burazer stvarno ima para kao blata sad uzeo novu amg 120k dao lagano xd to je ovaj drugi mozda tako razmisljao radi moleraje

a ovaj bane jednom na igri mi cepamo i ja tapija igrao ja i dalje kuca me pokriva nikad mi ne prave problem i valjda veliki ler bio to vece a vec bile isplate oko 4 sata bilo i pridje meni ova hostesa domacinka kako vec se kaze ko je jebe i sapne mi da nisu u mogucnosti vise da me pokriju au jebem ti sta cu sada koga da zovem reko ljudi odo ja ne mogu me pokriju vise kaze bane evo ti brt kolko ti treba daces sutra ja ga gledam nismo se tada poznavali jos i uzmem ja jebe mi se kazem mu samo prki garantuje za mene on kao ok i povadim ja skoro sve to vece al bane vec bio otisao odem ja sutra do njegove firme neku elektriku prodaje nesto dnevno po 6-7k evra obrce znaci dobar je soma bar i odnesem mu pare i litar rakije aj reko idemo na pice on kao ne mogu sada zovem te veceras. od tada smo do jaja bas

inace mi je do jaja kad pisem gluposti nije mi dosadno da cekam sledecu ruku, onako idem i na lose karte jer mi je smor kada nisam u ruci haha

Brt ti imaš tapiju kosova jebe ti se tachno

dobro brt ovaj bane je ono bas tajkun za sirotinju haha

El čekujete el lupkate 2 puta polustegnutom pesnajom?
Svaki reon radi drugačije

pseto slusaj ovo, jel ti se dogodilo da nekad kad ti je tesko u zivotu iznajmis kurvu ali ne da bi jebao nego onako da bude sa tobom

Kako ne, samo da priča. Tad i ne može čovek da jebe odma zaplače

boh neko kaze cek, neko kucne dva puta pesnicom, neko otvorenim dlanom, neko samo klimne glavom, neko cipom, neko odmahne rukom u fazonu otislo...nema to veze sa reonom uostalom dolazi nam non stop jedan lik iz tvog reona djore valjda ali je tajter tezak haha

izijem platio sam jednom da serem kod nje ne znam racuna li se xd

Izvinite molim pitao sam ja kolko košta kad unutra plačem kad unutra plačem

Odigrao sam tiket dobitak preko 12 miliona. Ajmo nba jebite si kevu

To. Jednom sam igrao nešto na strani tj u Kšu dole čekujem pesnajom gledaju me ko tele s 2 glave. Ja reko koj kurac oli da držim molitvu da bi išla

Gledam Indijana Portland, kakva jebena antipropaganda kosarke, jebeni harlem globtroters u negativnom smislu

ma jedu govna, ovde gde igram je ok prijateljska atmosfera moze kako oces dok ne pocnes da jedes govana

dosta mi je za veceras umorio sam se vec a krece i divljanje pa bolje da palim dok sam u plusevima xd