Prijava

ps
Sta bre 30 posto

Hoces u 1000? xd

ukakilo me 6600 dindzi.
107 kvota

treba mi sanitrani jedno 1500 din do ponedeljka?

Ni Islandjani mrtvi se ne pune vise pa sta je ovo

Treba poc u budvu radit ka konobar, popljackat one bludnike, jebat ruskinje od 250god za kes, jes' pastetu I stapice, argetu petkom, pa ulecet sa svim nemoralitetom na vicencu x-1. Ako prodje kopali biste me za mjesec dana, ako ne prica bi kako sam trpa' cijelo ljeto, ka' gluvi kucko

SAMO GOL GROTTE MRTVE JEBALA ME GROTTA AAAAAAAAA

SVIRA U 93. JA SE PONADAH KAD ONO GROTTA PRIMI JOS JEDAN DOKLE CES SE IGRATI SA MOJIME SRCEM OKRUTNI ZIVOTE

Izgubio sam dobitni tiket od oko 3k. Ne znam gde mi je listić i to ti je. A navijao sam da padnem al doslo sve jbg.

Tilmo ti ne znas ni sta ovo znaci

Papet moze opklada ali s obzirom da ti cenis kvotu 1,3 mislim da nije lepo soma za soma xd

JJK Jyvaskyla-Ilves finska liga. na ove druge. ovi prvi nemaju pobedu,lose generalno igraju. 2 i 3+.dobra kvota.
start-jerv norveska.ukoliko neko ne zna
1 i 3 +.jerv nema pobedu u 9 tekmi i igra u gostima kod relativno dobrog i relativno poznatog starta po kladionicama u letnjim mesecima.uz FK Bodø/Glimt

Imas li vode Pseto HAHAHAHAH

Smrdimo mnogo na Cukarici i Rakovici

Ima brate vode. Rekli da nece biti i ko lud kurac se istusiram sinoc u pola 4 i jutros ustanem ono ima

Kod mene struje do malopre nije bilo o.O

Pa nzm ps sta kapiras kako da se dogovorimo? Tipa pobeda klivlenda bilo kako i 4:3 za gs isto tvoje. Moje je znaci 4:0, 4:1 i 4:2 za gs.