Prijava

plasim se da ovaj jos nije doktorirao :)....nego dr trebala bi ni neka pjesma ali sve sto znam o njoj je da je apokalipsa-nesto i to na spanskom mnogo mi je dobro zvucala... :)

Хахахаха Мици какви су то испади? :))

Звездице, ништааа ме не питај! :)))))

Хахахаха океј :)
Докторе ако наставиш Мици ће нам доживети нервни :)

sa sahom je gotovo.ajde da pricamo o ljubavi.sta je to ljubav?ljubav je nesto divno,to je kad se drzite za ruke i setate po mesecini i sedite na klupi u parku sami i pricate jedno drugom nezne reci i mazite se , nije vas briga za nista oko vas ,samo vas dvoje ste vazni.ljubav je kada joj das svoj dzemper kada je njoj hladno,makar tebi bilo jezivo hladno , kada zajedno idete ispod kisobrana iako znate da nema dovoljnoi mesta i da cete da pokisnete...................to be c..........

већ сам на пола пута да то доживим

а нема ни Лакија да ме теши----

Ево весели те Лаки текстом о љубави.
Баш је романтичан :)

Ево гааааа...е сад ћу ја да наставим његову причицу :)))))

Tu je Laki, umro nije...

ne j... doktor mene ni 5%..dakle o cemu bi dame da trabunjamo?

JA JA JA , zamalo da se zajebete :))

Не ј.... аман :)
Ми тамбурамо у празно колико ја видим :)

ne plasi se za nas to se samo tako kaze :)..

ne ide to meni u prazno :)

Da li sam samo ja ovo primetio ili sta? :)) Tema je bila zakljucana u jednom trenutku , i onda opet otkljucana :))))) ovo je znak da moram da pobedim.....ili sam se utripovao opasno....

Не бојим се ја за вас :))

Онда само чекај са нама док Лаки не победи :)

pospan si laki :)

dobro je strahovi su gadna stvar :)

Љубав је кад си гладан ал њој даш приви гриз тога што једеш, кад добијеш ал ипак на његову молбу пристанеш да идеш у шетњу а ниси ни за шта....кад нема потребе да излазиш у клубове, довољна ти је блеја са њим уз тиху музику....кад се враћаш из школе а он дође да те чека и понесе ти ранац ( ово је већ мучење, ал је неизбежно), кад је спреман да чека бус са тобом 5 сати ако га замолиш, кад те чека у бутику 2 сата и не каже ти ништа чак и кад не купиш ништа...љубав је брееее...:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
уживање!