Prijava

Nenene. Ako već proširujemo spisak - onda glasam za Kejdža.

Život dečaka

Чуо сам да је Ди Каприо ту искидао. А, ако ћемо искрено, он је нови Де Ниро.

Sa'će da se okome muškarčine na tebe, wojteče! :)
A Di Caprio je odličan glumac. Šteta što je prva asocijacija - Titanik.

Nikako!!
Prva asocijacija na Di Caprioa - "Catch me if you can". :)

Sa'će da se okome muškarčine na tebe, wojteče! :)
A Di Caprio je odličan glumac. Šteta što je prva asocijacija - Titanik.

Полако пролази та Титаник помама, мораће они сами себи да признају да је Ди Каприо баталио плачипичкарство, а уватио да ломи кичме ко у Двострукој игри. :)
И, реално, он јесте замена за Де Нира - евидентно по сарадњи са Скорцезеом.

Slažem se, sasvim.

Истина, одличан је он глумац, мада ми је најбоља његова улога у "Ухвати ме ако можеш."

Ja kad vidim Di Kapria, odma se setim nekog filma gde glumi Artura Remboa i gde je neka scena kad jebe nekog što glumi Pola Verlena.

Poezija! Divno! :))

Poezija! Divno! :))

E, stvarno pustaju svašta po onom History kanalu :)

DeNiro je svestraniji, sve moze da odglumi, i sve fenomenalno, a Pacino ima par uloga koje toliko ostavljaju bez daha da ipak njega vise gotivim. Scent of woman, dovoljno, sasvim dovoljno, i vise nego dovoljno da bude besmrtan. Svuda glumi neke drkose, netacno, Carlitos way pogledajte, izvanredan film.
Ali opet, tu su u pitanju nijanse, stvar ukusa..

De Niro apsolutno...

De Niro!
Bilo jednom u Americi... :)

Pacino mi nekako lezi vise srcu...a za Dicapria stoji da je naslednik Denira skorsezeova skola :)

Smorili su obojica ali ipak Pacino jer je De Niro toliko vec predvidljiv,sema glume mu je u svakom filmu ista,svaki put jebena ista grimasa sa poluretardiranim smeskom.Po meni njegov zadnji dobar film gde je glumio a ne otaljavao je "Kralj komedije",posle toga tezgarenje i gomila losih filmova.Pacino to sebi ipak nije uradio.