Prijava

Те три јесу шаблонске. Али, Краљ комедије, Таксиста, Ловац на јелене, Рт страха, Бразил, Разјарени бик, па чак и Упознајте Фокерове и слична срања - глуми против типа и то ради добро.

A, ako cemo za OSkare, De Niro je dobio OSkara za film u kojem je Paćino bolje odglumio od njega...

Ал зато је извисио за Таксисту и Ловца на јелене.

Lorens Grobel, novinar i pisac u svojoj knjizi "Al Paćino" opisuje ga kao izvrsnog glumca. Al Paćino je još kao mali počeo da glumi. Knjiga je ceo intervju a više podseća na autobiografiju. Na početku knjige u uvodu navodi njegove uspehe i neuspehe uz opise svojih viđenja, osećanja i rada. Od poglavlja "Upoznavanje" kreće intervju koji se prostire na 202 strane. Kroz intervju bukvalno je "pisao" autobiografiju. Radio je i pozorišne predstave i teške uloge. Šta reći. Vredelo je pročitati ovu knjigu. Sjajan je glumac!

Pa po meni, obojica su dobro izvisili za Oskare... a mozda su najbolji glumci u istoriji kinemoatigrafije... jednostavno, Akademiija ih ne voli...

Obojica su prva klasa. Mada je De Niro malo veci smeker.

Jbg klise-obojica su fenomenalni glumci ali meni je nekako uvek De Niro bio bolji!

Ne bih se bas slozio sa Dzonijem da je Al bolje odigrao u "Kumu".Sjajan je zaista bio kao Majkl Korleone ali je Robert tu odigrao zaista nesto sto nije bilo tipicno za njega,sto je neko i pomenuo-da je imao raznovrsne uloge tokom karijere.Manja je uloga ali ima tezinu.

Obojica su harizme.Ovo je stvar ukusa jer da obojica imaju kvalitet,potvrdjeno je odavno.

Paćino je više old skul.

Deniro više voli Srbiju.

DeNiro.

Пааааа... Ћино је дефинитивно мој омиљени глумац. Сваки филм у коме је глумео ме је одушевио, а најволим га у филму "Мирис жене".

Paćino. Da ne obrazlažem.

Ова лик што глуми Де Нира је објаснио.

ne mogu da ih odvojim...'heat' je najjaci film, dok me 'righteous kill' opasno razocarao...

Sve čekam da dođe neka budala da kaže Bata Živojinović pa da se zgranem. :)

Travolta bre.
Pa onda Al Paćino.

De Niro.
Ipak ima mnogo zajebaniju facu, pravu onu drkadžijsku.
Ne znam da li je iko od vas gledao film "Život dečaka", (This boy's life) sa Di Capriom i De Nirom.
Robert glumi očuha drkoša - za medalju, ne za oskara... :))
Pej atenšn...

http://www.youtube.com/watch?v=BuLM_C64Xhg

Slavk0

Travolta bre.
Pa onda Al Paćino.

Valjda Nicolas Cage. :))

Valjda Nicolas Cage. :))

Obnovi gradivo. Ovo je Džon Travolta na avataru.

"Фејс оф" Лули. :)