Prijava

Hocu ja da se takmicim.
:D

Che-Vu ne preporucujem ti takmicenje jer sam te upravo proglasila fenomenom!
Idi na temu Rekorderi i fenomeni i uveri se sam!
Ako i pored toga budes hteo da se takmicis onda neka ti bude

Pa el hoces ili neces?

Ja sam samo rekla da ne preporucujem,ali ne mogu da ti zabranim!:D

Takmicimo se ja i duh sekire
Ovo je moj status datih glasova protiv:
1122 protiv

MOje stanje 1750 za / 622 protiv
Krećemo... ja rokam slovo M...
Hebiga, u školi bilo mnogo njih sa prezimenom na M.

dajem minuse ako je def netacna,explicitno vredja bilo koga,podrzava nasilje ili bilo sta drugo nenormalno!:) onda,ako nije originalna i nimalo duhovita,cak i ako je previse duga i smara.inace,nekad jednostavno ako ne mogu da odlucim preskocim ocenjivanje

...Vama baš dosadno,a?

Dosta za sada, upala mi brada u redenik... Tako da su mnoge definicije spašene... privremeno

Lepim minuseve posnim definicijama, znači pišiti isključivo mrsno :D

ehinacea je banovana do sutra u 15h (do kada je rekla da traje ovaj njen nonsens od takmičenja).

zanemarite sve što je trabunjala...

edit: vratio sam je, posto je obecala da više neće pokretati ovakve besmislice...

Vratila sam se!
Vise se ne igramo!
Obecavam da vise necu da organizujem nista slicno i nista sto ima veze sa minusevima.
Necu vise da idem u negativizam...
Obecavam!

Ja delim minuse nepravoslavcima.

ja dellim minuse plagijatima i nekim copy-paste definicijama(nije svaki kopi pejst los,ima izuzetaka)..

Aplauz za Surovijeg!

Vule, a sta su copy-paste nego plagijati? Niko ne kaze da su losi, samo da su nepozeljni na ovom sajtu gde je valjda originalnost najbitnija.

tulumbac,kad sam rekao plagijat mislio sam na identicnu definiciju a da taj koji je 1.napisao definiciju nije prepisao iz nekih novina,tj da nije kopi pejst

Dobro, pošto se oštro reaguje na hejt, sledeća tema je čemu delimo pluseve ;)

Odlucio sam da svima koji su postovali na ovoj temi podelim minuse na neodredjen broj definicija. Promenio sam principe ocenjivanja i sada cu deliti minuse iskljucivo Vama.