Prijava

Kako moze biti minus? Ako si u fazonu "ima nas vise ne sme niko da nas pipne" istripovao si se opasno osim ako pod vise ne smatras da vas bude 74

To je i Sloba svojevremeno rekao lol

Realno, znam samo dvoje koji su bili u Hrv. Jedan drug je bio na moru u Cirkvenici, malo smor mesto za ludovanje, ali mu je bilo kul, ni poprekog pogleda. Drugi je bio u Splitu, sa trojicom, dobili batine dok su setali. Nit su se glupirali, nit ista, samo ih je par likova pocelo pratiti, cim su usli u manje prometnu ulicu popili su fine batine

AndjelkoNS
Ja ću te čuvati, ne brini.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHA PLACEM

nemam pojma. Plus je sto mogu lako da se uklopim, minus sto dvojica trojica kojima je dosadno mogu da nadju zabavu u pegli. Nije da takvih nema u bg, ali tamo bre, odnosno ovde kaj, ipak pravi razliku. A ne znam grad....

Borko...vjeruj mi, bit ćeš glavna faca....prava egzotika....tako se i ponašaj :)

A samo verovatno tripujem, nemam pojma

e komad jesi patriota za primer...kako ti siris lepu sliku o svojoj zemlji...ta slika ti je dobra, ne vidi se sve nego samo onoliko da zagolica mastu, opasna si ti, znas znanje..somi se verujem vec zaljubio ima da masta o tebi u narednih 6 meseci jadnicak hahahaha

Drzim te za rec..
Relano, i sam mislim da ce biti ok, al prvi pit sam tamo, uz sve price... jbg

Labokv, sta je lose u tome? I ja se trudim da istaknem pozitivne strane Srbije gde god da odem.

nisam ni rekao da je lose..a ti bi u hrv da ides..bolje nemoj navlaci te komad ima da te izlemaju samo i da ti pokupe pare videces

ma ja ću osobno da ga čuvam :)))

znaci crno mu se pise

Komad, jesi li ti od Plitvica negde?

nisam...ni blizu :D

komad ajde ti dodji u vrnjacku banju, tu je prelepo a ja mogu da ti budem vodic

E shteta. Prolazim tuda, pa Dalmacijom od Zadra do Splita, a idem josh i u Zagreb i u Slavonski Brod cu da svratim jer imam neke obaveze..........
Jel da da sam prelood? Ajde izaberi jednu od ovih lokacija pa te vodim!

neka hvala, evo kao da jesi :)))))

nbrni boh, uostalom tako i widra meni radi... malo neobaweznog flerta, OK?

Ja ne idem na more u Hrvatsku, ja idem na srpsko more, ja idem u Split!

Rekao je jednom jedan veliki chovek