Prijava

Zavisi dal' bih opalio od toga koja je ta licnost...

sta bi uradio/la da ti se pokvari sat?

Bacio ga u KONTINJER.

Šta bi uradio da si u istoj sobi sa Jelenom Karleušom i da ona sve vreme peva,a nema prozora,vrata,ničega?

Umro bih!

sta bi uradio da te zajebe Pop iz kontra-kviza?

Smejao se,kao i inače kad slušam,ili bih rekao 'AJDE DA GA MERIMOOOO!

Šta bi uradio kad završavaš veliku nuždu a nema toalet papita i ništa ti nije pri ruci?

nemam pojma stvarno :)

sta bi ti uradio u toj situaciji?

pojeo bih se od muke, sta bi ti uradio kada bih ja tebi rekao da ja idem na derbi da te provociram?

Sedeo i čekao da papir doleti sam.

Šta bi uradio da ti keva slučajno ispusti 20 kg veša na modem i da ne možeš da mi odgovoriš? :D

hvala bogu pa ne zivim sa kevom :PPP

sta bi ti uradio kad bi ti neko u gsp-u bez razloga opalio samar ???

hahaha... potukao bih se...

sta bi ti uradila kad bih ja sada rekao da sam skontao da vise nisi tu?? -.-

rekla bi ti da grijesis

sta bi ti uradio kad bi ti ja rekla da i naspavana nemam vise inspiracije za ovu igru ???

Rekao bih steta..

sta bi ti rekla kada bih ja rekao da tvoj manjak inspiracije znaci da nase druzenje verovatno prestaje?

ja bih te pitala zasto tako mislis jer je forum veliko mjesto :)))

sta bi ti rekao kad bi ti rekla da sam jako gladna a da mi se zbog vukajlije ne da otici u prodavnicu ?

Rekao bih ti da odes u prodavnicu, da je vukajlija uvek tu ;)

sta bi se desilo kada bismo prestali da igramo ovo? ne moras da odgovaras :) hehe

uuuu desio bi se smak svijeta

sta bi uradio kad bi znao da ce smak svijeta svaki cas ?

Trazio bih zanimaciiju jer stvarno ne postoji nista sto bi mi ispunilo poslednje trenutke zivota, osim druzenje sa odredjenom osobom (zenskom) sa kojom bih dosao do svega ( setnja, trcanje, igranje, krkanje, vristanje, pricanje, pijenje, "spavanje".......... ma sve i svasta, sta god da nam se radi )

Kako bi se ti ponela u takvoj situaciji?

pa vjerovatno bi se ful obukla, nasminkala, obula svoje najdraze cipele, srolala si majmuna, stavila laptop u krilo i setala po netu dok se ne desi to sto se treba desiti :)))

sta bi ti uradio sad ?

Ja sam uvek spreman za akcijanje, sto znaci da bih sad uradio sve, samo da se ne smaram!

Kada kazes "majmuna" mislis na...? (predpostavljam, ali nisam siguran)

pa predpostavljam da ti dobro predpostavljas na sta ja mislim :)))

a sta ti predpostavljas ?

haaahahahahahahahaha predpostavimo da dobro predpostavljam :) hahahahaha

sta bi ti rekla kada bih ja rekao da sam skontao da ti je dosla inspiracija za ovu igru?

pa rekla bi ti da si upravu, jos samo da me neko nahrani i bicu ful uigrana

sta bi ti rakao kad bi ti rekal da se moram uprkos inspiraciji odvojiti od kompa da sredima mlo kucu dok nije ozivjelo nesto u njoj :))