Prijava

Rekao bih: obaveze su obaveze! samo ti to zavravaj! ;)

Sta bi ti pomislila kada bih ti ja rekao da mi najbolji drugar zivi u Zarkovu i da je takodje registrovan na vukajliji? :))

rekla bi ti da u zarkovu vjerovatno ima jako puno momaka koji su registrovani na vukajliji :)

sta bi ti sad rekao ?

Rekao bih da je jedan Gamby moj najbolji drug ;)

A sta ako ja ipak odem na piivo?

pa idi, idem i ja

sta bi bilo kad bi sad oboje otisli :)

Bilo bi s' jedne strane lose, a s' druge dobro

sta bi radila kad bi ja rekao da mozda i ne idem? hahah xDD

ja bih ti rekla da ja idem, ne na pivo ali na spremanje kuce da :)

sta bi ti uradio kad bi ti ja sad rekla CAO, VIDIMO SE KASNIJE

Uzvratio bih ti pozrav i vratio se danasnjem smaranju! ;)

sta bi kad bi?

I ja bih bi.

Šta bi uradio kad bi se Vojvodina osamostalila i postala država?

preselila bi se tamo :)))

sta bi ti uradio kada bi se Vojvodina odcijepila i postala drzava ?

Ne znam pojma.

Šta bi uradio kada bi ti otpali svi nokti?

vjerovatno bih jako plakala

sta bi ti uradio kad bi ti sepauk sa plafona spustio na nos ?

Rekao bih:"E 'de si brate!"

Šta bi uradio kada bi ti neko preko noći zalepio usta super lepkom i posle toga ih zašio?

izvezla bi neki vez oko njih

sta bi ti uradio kad bi se probudio sa zenskim polnim organom umjesto muskim ?

Proverio bih da li je veći užitak masturbirati sa ženskim nego sa muškim. (LOLOLOLOLOLOLOL) :D

Šta bi uradila (Eclipse) kada bi se probudila sa muškim polnim organom umesto ženskim?

cijeli dan bi skakala da vidim kakav je to osjecaj kada ti nesto landara medju nogama :)))

sta bi uradio kad bi dobio 5 miliona evra ?

Moram prvo za odgovorim da napišem LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL i HAHAHAHAHA.

Kupio bih privatno ostrvo,200 m x 200 m ,sa 13 palmi,i kućom od 100 kvadrata na sprat,i aviončiČ,sa internetom,i da se nalazi u blizini Havaja (bez rimovanja - ako ne odgovori Eclipse ili neka druga ženska osoba).

Šta bi uradio kada bi ti društvo istreslo tubu paste za zube na kosu tokom spavanja?

nekad kad sam bila klinka cesto mi se to desavalao i samo bi cekala da vratim tim koji su to meni uradili
a danas kad bi mi to neko uradio mislim da bi bila ljuta kao furija i da bi udavila tog ko mi je to uradio

sta bi uradio kad bi ti komsinica dosla da se buni na buku koju prave kockice za jamb ???

Toliko sam ih cesto odjebavao da su odustali od toga da me smaraju, ali kada mi dodje neka zgodna zadrzim je...

sta bi uradio/la da ti provri sva voda koja je bila namenjena za kafu?

Stavio bih drugu.

Šta bi uradio da ti kalendar padne na glavu sa terase tvog razrednog starešine? o.O :D

nemam razred a ni razrednog starijesinu :P

sta bi uradio kad 1+1 bilo 3 ???