Prijava

Eto, ja promenio avatr za podršku!

Ja nema potrebe da menjam :))
pružam podršku non-stop :))

to,to,odlichno!!! ae svi zajedno da gledamo tekmu,pivo ide na mene =]]]]]]]
ijao chupee,sto imash lepe ochi!!!!!

Никола, мислим да то није прави грб. ;)

Onaj sa petokrakom me nervira!:-)

Gledao sam njihove prve 4 utakmice u kvalifikacijama i baš su iznenadili, što igrom, što rezultatima. Doduše, u prve dve tekme su bili relativno slabi i imali su dosta sreće sa žrebom, ali su zato objasnili neke stvari sa Seviljom.

Možda Partizan nešto izvuče, ali čisto sumnjam jer ne može mnogo da se dobije kad ti Sale Viski igra i odbranu i napad. Stanojević je do jaja trener, ali forsiranje desnog beka Stevanovića mi ne ide u glavu. Čuo sam da se popičkao sa Moreirom pa zato nije igrao u zadnje vreme. I ako Iliev krene da drvi s loptom k'o po običaju, nema tu 'leba.

S druge strane, Braga bi mogla da se naguzi ako se napadne od početka (onako kao u prvih 15 minuta sa Arsenalom) i tako ostane do kraja. Mada teško.

Navijaću za naše u Evropi kao i uvek, ali mislim da Partizan nema neke šanse večeras.

ijao chupee,sto imash lepe ochi!!!!!

Hvala mladiću, pocrvenela sam :))

Onaj sa petokrakom me nervira!:-)

haha

elem, drago mi je da smo optimisti :))

Tooo Lakiiiiiii!!!

...Samo tebi verni, samo tebi odani...

ja singlirao iz 2-2....ali sam singlirao i iz 2-1..:) uglavnom mislim da je prvo poluvreme partizanova šansa...

Јебо те, дрхтим пред текму...

Nikola SS 240

Eto, ja promenio avatr za podršku!

До јаја је то што си га ставио испод свињског грипа...

evo mene posle utakmice,na temi...
vishe sam ochekivao

Пеки д џем
Ја мислим да ће Партизан да изгуби, или евентуално некако да извуче реми. Једноставно, тај приступ Лиги Шампиона са "Играмо се против Шахтјора и Арсенала, а Брагу добијамо, слаби су" тактиком ми се не свиђа. Баш зато и мислим да ће Брага вечерас да победи. Јесте да странци имају велику улогу у игри Партизана, али је опет ту тај српски менталитет - играмо бункер против јачих па нас евентуално засере (као против Немаца на СП), а нападамо слабије екипе (као Гана и Аустралија на СП).

Јебига људи, то је то. Бранимо се док не примимо гол, а после напред.

ako se unapred skenjash,nemoj ni da gledash utakmicu....

Skucali su me za 12000. Dosao mi je 2x u zivotu glave za 12000. Ironija? Ko ce ga znati.
Najgora partija u dosadasnjem delu LS od strane Partizana. Vise srece sledeci put.

Ово нисам очекивао.........

Smiljanića streljati za svaki slučaj. Momče se vidjelo nije na terenu.
Boja je prespor. Ne vidim njegovu svrhu osim da glumi sidraša na penalu pa ako ga pogodi koja lopta.
Stojković je nemoguć 1 na 1, svaka mu čast.

Imam osjećaj da su se ovi naši usrali. Portugalci nisu bili ništa jači. Samo da su ovi naši pokazali malo muda i krenuli muški.

I na sve to: VIDI SE DA NEMAJU JAKIH UTAKMICA!!
Regionalna liga pod hitno, inače nemamo šta tražiti po Evropama...

Skočimiš

Smiljanića streljati za svaki slučaj. Momče se vidjelo nije na terenu.
Boja je prespor. Ne vidim njegovu svrhu osim da glumi sidraša na penalu pa ako ga pogodi koja lopta.
Stojković je nemoguć 1 na 1, svaka mu čast.

Imam osjećaj da su se ovi naši usrali. Portugalci nisu bili ništa jači. Samo da su ovi naši pokazali malo muda i krenuli muški.

I na sve to: VIDI SE DA NEMAJU JAKIH UTAKMICA!!
Regionalna liga pod hitno, inače nemamo šta tražiti po Evropama...

Da je samo Smiljanić... Nemanja Tomić je zalutao u Partizan, očigledno ga neko gura i zbog toga ga Stanojević redovno stavlja u prvi tim. Ništa, ali ništa ne radi osim driblanja korner zastavice. Čudo pa je pretrčao skoro 11km.

A Boja je vezara, uvek bio. Mada, manje je zlo od Ilijeva tako da jedini on nekako može da igra napred sa Kleom. I čini mi se da se popravio od Artmedije. Svaka čast Ćetkoviću na pamprčenju boranije iz Apatina, ali ono je već druga priča.

Bragine čamuge su mnogo brže i organizovanije, čak i da ih nije usrao slobodnjak, opet bi našli način da ga munu. Stojković odlično brani, k'o što kažeš 1 na 1 mu ide samo tako.

Ako je Arsenal kući dobio njih 6:0 i Šahtjor 5:1, šta onda može da očekuje Partizan?