Prijava

Bojim se da vas ništa nisam pitao.

Znam da se plasim gusenja ili davljenja, na bilo koji nacin, ili u vodi, ili dimom, ili vjesanjem, ili jednostavno davljenjem, imam trip da je to najgori moguci nacin da se umre, ne znam sto....
Inace ne znam dal je bas strah ili samo los trip na malo vecoj visini kad nemam neki oslonac malo se uspanicim.

Ja se bojim seksa. Strašno ga se bojim.

Plasim se klovnova ( gledao sam It sa 5 godina, pa mi ostale traume od toga), i visine.

Raka kostiju i leukemije,
saobraćajnog udesa uletanja pod šleper,
da ću ostati kreten ceo život
i za kraj da mi Stefan Kostić pomariše kulenove!

Insekata i sone kiseline.

Hipohondor sam samo taki a jos se i bojim doktora, nema gore kombinacije.

Blek Hola definitivno. Čovek je odapeo pre skoro pola godine, ali to ga uopšte nije omelo da na krajnje misteriozan način i dan danas bude jedan od najzajebanijih moderatora na Vukajliji. Sama pomisao na pokojnika koji ARČI me svakako dovodi u situaciju da moram da se pomolim pre nego što odem u krevet i da spavam sa upaljenim svetlom u sobi.

Ne znam za vas, ali ja ne bih da se zezam sa njim.

Liftova, smrti i crnaca...

Imam fobiju od ploda maslačka. Još od kad sam bila mala grozila sam se kad vidim to belo okruglo govno. Ne znam zašto, moja svest to ne razume, ne vidim očigledan razlog niti znam bilo koga sa sličnim problemom. Što je najgore, treba za dva meseca da idemo na teren na Frušku Goru da beremo biljke tamo, obavezno, to je ispit.

Bojim se da bih greškom prijavio hejt, ako bi mi modulatori ekshumirali sve definicije sa groblja.

Bojim se da u trenutku kad povučem obarač metak ne slaže. E onda sam stvarno najebao.

Treba za dva meseca da idemo na teren na Frušku Goru da beremo biljke tamo, obavezno, to je ispit.

Понеси аутан или ћеш дизгинеш од комарци. А за маслачкове ћеш лако.

Bogomoljke i slepi misevi....

Бојим се да ће се професору биофизике остварити клетва: ,,пичка му се огадила'' коју сам му упутила икс пута када испиздим од учења физике напамет и мишљења да смо ми глупи, па да више неће палити деколте и слика у индексу.

Duboke vode i krpelja.