Prijava

то није лаж, а поготову не комична, Реморкеру.

Реморкер воли да носи шналице са розе машницама и не зна да инсталира Зуму.

LotosovCvet cita Rat i mir jos od srednje skole. Procitala je 97 strana za 6 godina, ali nece odustati!

Remorker je dlakav po licu ko veverica, zato svakih dva sata mora u wc da sredi problem brijačem.

Storma je u "Otvorenim vratima" trebala da glumi tetka Angelinu.

:pa da, mnogo lepše pevam, međutim, odabrana "gospođa" mi isekla glasne žice na spavanju, pa...:

Duchamp je zaboravio svoje pravo ime pa se predstavlja kao Šekizbeg Turković.

Nije to, nego si ti "kraljica biranih reči", k'o tetka Angelina :))

Storma mi poveruje kad se tako predstavim, i odmah počne da preklinje da je uzmem za svoj harem.

Duchamp bi voleo da je bio na mestu Snežane kad je srela sedam patuljaka, loži se na niske ljude.

Stormi je laknulo kad je videla Pepeljugine zle sestre, sad zna da više nije jedina devojka sa tolikim stopalima.

Dučamp je drkao na Himena

krade materijal za definicije...

sreca pa je ovo samo komicna laz, inace bih se uvredio :)

axen ima mali tuki, pricala mi drugarica da se razumemo

fejzbukmanijak tebi je pravo ime fejzlija i ceo zivot te zezaju zbog imena ))

PajkoNP skida poklopce sa tegli i posle ih baca u nadi da će se zadenuti u drvo poput šurikena.

r00 je u Amsterdamu resio da isproba sve iz Corbine pesme ukljucujuci i da umaze patiku govancem.

Remorker nabavlja zlatne lale i njima kiti jelku.

Cakana uvek trazi kusur u metalu i onda broji do poslednjeg dinara - polako i s merakom, a na opste nezadovoljstvo ljudi koji cekaju u redu na kasi.

Remorker skuplja kovanice iskljucivo od 1 dinara,da ga podsete na ocene iz skole.

Цакана је заправо Ђуле Ван Гог.

Majmunoliki je Van Gogov ukleti bratanac.