Prijava

cek jel ovaj i don t care banovan jer je rekao istinu ili sta? sto se lozis vidro na svako trpanje odbanuj lika jasno da se sprda

a i ne moras da ga odbanujes boli me kurac samo mi smesno ako je banovan zbog toga lol

елена је океј, а маја је или фризерка или ради у клаџи

mi smo bacali novčić za ovo sad, izgubio sam, naravno...

marko je tip koji jednom godišnje obuče odijelo i onda slika selfi u ogledalu

nema novčića, jbt, ja već vidim da ću ja da finansiram to dijete kad bude išlo na fakultet. BAR IME MOGU DA DOBIJEM

ја овде причам о предрасудама на основу имена а ти се хваташ за мој случај шта те боли курац како се сликам бар то не радим сваки дан

које си ти име хтела ај реци да дамо свој суд

Dobro, aj reci kako bi se zvalo dijete da se tebe pita. Pa ako će da ti bude lakše, povremeno ćemo te pitati: "Kako je mala (to ime koje si ti izabrala)?"

jes
sad koje god da kažem, reći ćete da ne valja :(

jesi rekla dovi, balordi i zdovcu da sam ih pozdravio?

ни ја јој не бих дао да сам на њиховом месту

a teško. od svih tih ljudi, samo balordu vidim jednom u 4-5-6 mjeseci, htjela sam onomad kad si rekao, al ti ne znam ime

Ako oce kurvanjsko ime debil je i ako hoces doci cemo da ga useremo od batina i objasnimo da to nije pametan izbor

Kad smo mom sinu davali ime ja teo krsman pa smo dosli na kompromis da mu dam koje ocu samo da nije krsman i ja odlucijo hehe

Milos-88
Zabranio bi imena od 3 slova (osim mozda ana) a i vecinu imena od 4 slova pocevsi od luke.

Veoma tužno. :'-(

Mala Vidra
nervira me sestrin muž koji je jebeni retard, šta koji kurac on ima sa imenom za dijete? biće kod njega cijeli život, mogu ja bar ime da mu dam

Nego, jel' on Soemberoooc? :D

Reci ime vidro, da vidimo da li ce proci strogi vukajlijaski sud.

ONAJ PRAVI PRAVCIJATI
KOJI TAKO I PRIČA

ана је лепо име и тако ће се звати моја ћерка ако не извршим самоубиство дотад