Prijava

Hahahaha, garant kad mu dođeš u goste hvali se uvek finansijama i sat vremena priča o šemama krađe uglja sa RiTE Ugljevik. Ček, ovo drugo je bio Remac. :D

RECI VEĆ JEDNOM KOJE IME OĆEŠ TI, A KOJE ON???????!!!!?!

hahaha, lukse, jedan je od onih tipova koji govore
LJEV TI JEVEM

Majke mi kazi ime sada sta seres

Hahaha luks, nisi valjda luka? Ranije mi je bilo kul to ime al u mom kraju svaki gastarbajter kom se rodi sin daje mu ime luka a i dosta ovih sto nisu gastarbajteri pa mi omrzlo ime.

hahaha ljev ti jevem!!! karo bi ga umozak namjerno...

da je sad ovo ćer dali bi joj ime arja (jeste, po starkovoj) i bolio bi nas kurac za vas što govorite kako je to preseravanje

tacno ne mogu da provalim da li mi je bolje za dete da ima neko ime koje ce u njegovom komsiluku/razredu/smeru/poslu imati jos njih 26 ili da bude neki geografski pojam,mozda i neke seme sa nekim bogovima ili boginjam.kao neka simbolicna.sve nesto mislim da mi se ne svidjaju obe opcije.
realno,oni koji su se trpali da bi to dete nastalo i koji ce mu menjati pelene imaju prvenstvo biranja imena.sada,moze biti problem sto ti nisu jos sabrda sisli,pa bude kakvo bude.k'o 'oce da daje deci imena sa pravom prvenstva neka ga pravi/radja.i tu nije sigurica da ce bas tvoj predlog zaziveti.

ja kad vidim tvoje postove i interpunkciju, glava me automatski zaboli

džonovane, arja je kul

ne pisem seminarski.
nesto nisi razumela?

vidro oces reci ime ili ne vidis da cekamo svi

a mislila sam nešto tipa sofija ili julija. ŠTA IM FALI

Od toliko imena ti se uhvatila za dva najbugarskija lölö

Šegu na stranu, Sofija je fino ime, al Julija nipošto

Sofija je ono...ok a za juliju se nemoj zajebavati leba ti

Al sto si odmah stala u gard STA IM FALI hahahah

đe neću D:
šta fali juliji?

Brate ja kad sam razmisljao o imenima samo sam zamisljao da mi osoba puzi ruku i kaze "zdravo _____" a sad zamisli da ti devojka pridje i kaze zdravo ja sam julija. Mozda ne mislimo isto jer imas sise ali veruj mi

Mada koje god da izaberu svi ce se posle navici i to ce im biti omiljeno ime ali ajde

Pomislio sam i na ovo agilnijevo al reko aj necu da pominjem

e jebem ga onda.
meni baš lijepa pjesma