Prijava

Ili je mihailo nisam siguran

nikolase imas li ono parpirnato oko slavske svece

Ja volim na slavama da kradem ono prstenje sto stavljaju salvete kao
http://www.oglasi.rs/images/oglas/201302/593196/4.jpg

Arhanđele,
Arhanđele.e.e
Vidiš li nisam više svoj

nikolasa iscepali skroz, od majice mu nista nije ostalo :D pa sta drugo da kazem nego srecna slava nikolase..

Nikolase, ulogovao sam se da ti čestitam slavu. Srećna slava!

Hvala dobri ljudi!

Nervira me kad treba da se izdodirujem u kupatilu, zamišljam neku ribu dobru npr, što sam video negde, ali je nisam baš dobro zapamtio, pa krene da mi se izobličava i gubi slika i na kraju završim sa Viki Miljković.

брт замишљање је тако прошли век, смартфон у руке и мобиле порн ххх накед титс редхеад бичиз кримпај диптроут

Ne mogu, brt, pokvasicu fon :(

ја реко користиш купатило као уточиште мира и спокојства а ти би да се издодирујеш док се купаш... јбг да си женско имао бих баш доста савета да ти дам, где ти не треба замишљање него само да зажмуриш и препустиш се блаженству, а обзиром да нисам женско не питај ме како све то знам

Ne nervira me almie sranje kad mi se napravi grdno zamrseno klupko koje me davi od sluski al ipak idem putem kao kretencina napajajuci se zvucima s tog sranja jer me mrzi da ga razjebem

Kad krene ona uvodna stvar za HBO a ono sex i grad...

kad smo kod drkanja mene nervira sto mi mnogo vremena treba da ga izdrkam, svaki dan po sat i po ukupno.to je iz tri puta dnevno.na godisnjem nivou to ispada mozda 10-15 dana, a nemam vremena da odem na more 10 dana i tamo jebem.nekad nemam vremena da odem sa prijateljima na bilijar a toliko vremena provedem drkajuci.majka priroda ima velike mane

Ko te jebe kad si frigidna kučka.

I za Boga sapsitelja ne znaš.

jak ti izlazak na bilijar u picku materinu..mora da je neka smrdljiva birtija u pitanju