Prijava

ja nisam bio na sajtu 2 godine, napisao posle toga definiciju i par ljudi se javi i kaze de si brt, a truc pita sto si se vratio... ni dobar dan, kaze sto si se vratio. alo rodjace sta te boli kurac da izvines, nevaspitano veoma

Pa truć je uvek bio gownar to je i kazan znao kad ga je umodovao

немој тако, ја бих те лепо дочекао, вероватно нисам био присутан кад си се вратио. приметио сам те тек кад си се захуктао.

Bombasa je Tilmo iznedrio kad malo bolje razmislim. Rotirao ga da ne kažem

Truc je picka...ne zato sto mi nist nije odabrao neg sam cuo tako!

Svejedno truc takvo pitanje je u rangu sa kolika ti je plata i slicno, nevaspitano svejedno.

немој сад да подмећеш. чуј, питао те што си се вратио. наравно да нисам, можда сам те питао где си био док смо ми гинули, е то јесте питање.

E ne mogu sad sa ovog tableta govanceta, a mrsko mi da palim kucevni kompjuter inace bi ti svasta reko. Ti ne da nisi zestoki grobar, nego sumnjam da si grobar

I direktno si pitao sto si se vratio, tacka

Прво немој да лажеш ту, разумеш? Лажовчино једна, сад те искључујем, разумеш? Магарче један, разумеш? Идемо даље, да чујемо добро вече.

Kk Partizan strana 1536, zadnji post u temi. Doduse dodao si ako smem da pitam sto ne menja bitno poentu, jer izvini kolika ti je plata ako smem da pitam, ako smem da pitam koliko puta odrzavas odnose sa partnerom, svakako veoma nevaspitano i nekulturno, zacudjujuce od nekog ko bi trebao da ohrabri rast sajtoa i podstice diskusije. Sah mat lazovcino, sah mat

A dobro, navukao si me, priznajem. Ali svako moze da vidi dobronamernost u mom pitanju i iskrenost u interesovanju.

Vol. 4
37. Ана Николић
38. Маја Николић
39. Тома Николић
40. Маркс
41. Autotune
42. Н1 тв
43. Лијево јаје (жига ме нешто)
44. ДЈБ
45. Ситни лопови
46. Особе које прате моду
47. Тамбурица
48. Цуре које се појављују у спотовима

Opipaj dobro jaje, ako ima kakvih kvrga, idi hitno urologu ;)

Више онако непријатан осјећај кад принесем лап топ и сл технологију која зрачи.
и да
49. Што је Макаронац престао да прави реакције

likovi koji hejtuju marksa a imaju u najmanju ruku socijalističke stavove samo što to ne znaju jer su nepismeni i edži

Šta je sa ovim tipovima a pogotovo djevojkama koje u dvadesetoj ili dvadeset prvoj tripuju da su odrasli? U fazonu da ljudima starijim par godina govore: ''Moraš odrasti.''

Ne vozdižem uopšte staru dobru da treba ostati klinac čitav život, treba u određenoj mjeri, tačnije, treba sačuvati dječiju znatiželju, ali i treba ''odrasti'', odrasti u smislu da se rade neke stvari koje ti donose novac i bahlje.

smara to ''odrasti'', kome ti odrasti balavče jedan