Prijava

E, da, šta je hipnagoga? Najda pokido bre, ne znam koji je kurac ljudima.

Jel zavalio neko random lika koji je skakao na zadnjem delu bine dok je trajala predgrupa? Koji kurac s njim? Inače negde na pola koncerta se stvorio neki nadrogirani pajser iza mene i dok su svi oko njega skakali on je mrtav ladan izvadaio pljugu i pokušao da je zapali, međutim pripalio je kosu devojci pored, jebaše mu mater.

Јао Цоле, ал си ме одушевио овим линком. Никад досад нисам имао прилику да погледам емисију, а знам да је је била...коначно да је неко аплодује, мислим да ју је Џими помињао на теми

Za ove što pričaju da bi Točak bio svetski poznat da je svirao u Americi: Smak je otišao u Ameriku, i izgubio 15000 dolara.
Inače su mi njanjavi, Točak je okej, a Borisov glas me nervira , ne znam zašto. Gejast mi je nekako

Inače su mi njanjavi, Točak je okej, a Borisov glas me nervira , ne znam zašto. Gejast mi je nekako

http://omgface.com/z/Dafuq_1337783012.jpg

Točak je okej

?????????????????????

Neću da kažem ' ON JE VRH NEMA BOLJEG !!!111123!!!!!' zato što me uglavnom smara. Ali odsvira nešto lepo, tu i tamo, tipa Zajdi Zajdi.

Jel zavalio neko random lika koji je skakao na zadnjem delu bine dok je trajala predgrupa? Koji kurac s njim?

DA, DA! PRVIH DVAJES MINUTA SAM SAMO NJEGA GLEDAO, JEBEŠ TOČKA!

Zeljček jel ima šta od onog radio intervjua što si rekao? Ima li negdje da se posluša?

Има, има, нисам имао времена да га поставим раније:
ево, на мом каналу ће бити:

http://www.youtube.com/watch?v=cZJtcvl7avM&feature=youtu.be

Је л' гледао неко Точка кад је гостовао у Агапеу? Ако може линк, ја нисам нашао...

Емисија Агапе са Точком је одгођена за 7 дана, због смрти Миће Орловића, коме је била посвећена ова емитована 17.фебруара. Дакле, 24.02. у 20h - Р.М.Точак!

Jel to radio emisija ili TV?

Тв емисија на Студију Б.

Pio sam pice sa Borisom. Da ne pisem opet, imate na onoj temi 'S kim od poznatih osoba ste pili pice'.

Pu jebem ti, nemam ja studio B, biće valjda neki snimak na yt...

Rale de reci nešto o tim budućim koncertima što si pričao sa Borisom, kakva je priča?

Arsenaj fest u KG-u. 26. jun, ako se dobro secam. Ali to nije sigurno, jer nece za kintu da sviraju nego da im grad dodeli po stan. U fazonu: 'znas koliko smo mi besplatno za njih svirali, bla bla, Tocak dolazi iz BG-a i mora da iznajmi stan dok traju probe. Dajte nam kljuceve pa cemo da sviramo'.
Za drugi dan Arsenal festa mi je spominjao ZZ Top ili Whitesnake ili Deep Purple (samo ne znam u kojoj postavi).

A kaze i da bi hteli da odrade ex-yu turneju.