Prijava

Parodiju sam gledao odma' posle filma, i zbog nje mi se film još više svideo :)
A odlično su je odradili.

Odgledao sam je opet, kako je dobra :)

Jes možda i najbolja u 14 sezoni.

Film je super, samo mi predugo traje, i ima mnogo nebitnih detalja. Bolje što su ga radili 2010. nego 2001.

Tek sam sad odgledao ovu filmčinu i kopam po netu da vidim i druga mišljenja, a vidim ovde dosta interesantnih mišljenja, a i da su se dežurni pljuvači javljali. Ja mislim da je sve bio san i da je Kob zarobljen u limbu, a tokom celog filma sam očekivao Majkla Kejna, a možda i Kobovu ženu na kraju kako ga bude, međutim kao što svi znate, to se nije desilo.

P.S. Leonardov jedini loš film je ono sranje o modernom Romeu i Juliju, a verujem da je pola vas uz taj Titanik cmizdrelo, kad ga odgledaš 100 puta normalno da će ti postati bezveze i da neće imati isti efekat kao prvi put.

Mislim da je najbolji komentar za ovaj film dao Jericho na stranici broj 5 ove teme. Koga ne mrzi nek pročita.
NAKON TOG KOMENTARA, TEMA JE UZALUDNA.

Pre neki dan sam saznao da su Kristoferu Nolanu "Betmen Begins", "The Prestige" i "The Dark Knight" služili samo kao vežba za "Inception", da se uhoda u produkciju ogromnih, visokobudžetnih filmova. Čovek je suvi genije i svako ko ne voli ovaj film je đubre koje zaslužuje da umre.

Čovek je suvi genije i svako ko ne voli ovaj film je đubre koje zaslužuje da umre.

Ti baš voliš da budeš banovan?

Ћао Вљасбурање, дес? Не слажем се са твојом последњом реченицом.

Drva se slažu, ljudi su saglasni.

лололо који хостајл трип

а филм неким сплетом чудних околности нисам гледо, гледаћу

Drva se slažu, ljudi su saglasni.

Дрва горе, људи се пале.

Ne može Vlajko, banovan je.

Ne može Vlajko, banovan je.

SAD POLETI BETMENE

Поредите га са Шатер Ајлендом. Не. Грешка. Зашто га поредите? вероватно због Леонарда. Лично ми се Шатер Ајленд не свиђа онолико колико га извикаше људи. Инцепшн је филм који ми је након гледања урадио 10-минута-гледам-у-екран-на-којем-је-црно. Прича је феноменална. Не занима ме да ли се то може догодити или се не може догодити. Ја гледам филм да бих видео нешто нереално, а не да бих гледао копипејст из реалног живота. Сан у сну сам и лично доживео. До јаја је. кацам се пробудио нисам знао да ли ћу се пробудити опет или сам скроз пробуђен, не сећам се шта сам сањао тада. Ево рецимо да ремизирам филм. Неки кажу да је онај уберград у ствари лимбо, али није, то је 4ти сан у сну у авиону. Ха, ха критичари, ал сте га промашили. Даље. Завршетак филма. Боли ме уво да ли је у сну или је у јави, битно да се он вратио кући и да је лепо видео децу, кога боле курац да ли је сан или је јава. Ако је цео филм сан, супер, до јаја му је сан. Филм је урадио оно због чега је и створен, учинио нас је да се запитамо.

Evo za one koji su gledali objasnjenje, oni koji nisu gledali, neka ne gledaju sliku.. :D
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/6679757_460s_v2.jpg

Лично ми се Шатер Ајленд не свиђа онолико колико га извикаше људи. Инцепшн је филм који ми је након гледања урадио 10-минута-гледам-у-екран-на-којем-је-црно.

Kod mene je bas kontra.

Боли ме уво да ли је у сну или је у јави, битно да се он вратио кући и да је лепо видео децу, кога боле курац да ли је сан или је јава.

Ja mislim da je to najvaznije. Mozes ti u snu da vozis Ferari, a u stvarnosti se svercujes busu.

Zanimljivo. Ima da nađem snimak da proverim da li je fotošop.

Eh, odavno gledah Inception, ne mogu sad da se setim detalja.
A Shutter Island je jedan od boljih filmova koje gledah u poslednjih par godina.