Prijava

E to lajker je stvarno slepacki. K'o rasa kerova...

Ja sam hejter a dao sam vishe pozitivnih glasova nego negativnih...Kaizene "dobro" obavljen posao.Shtavise mi bi realno trebalo da imamo vise negativnih glasova nego pozitivnih jer na vukajliji ima vise loshih definicija nego dobrih,i ja nisam hejter i nemozes govoriti kako ce drugi da misle.

hejtovao si jedno 4-5 autora sa po 10-15 minusa uzastopce - u razmaku od par sekundi - za to se dobija etiketa hejter. Ja sam te lično pregledao.

hejtovanje nema toliko veze sa brojem minusa ili pluseva, već više sa sistematskim podjebavanjem određenog člana...
Sem toga nije bitno šta ti misliš jer si hejter! :D :D :D :D :D :D :D

e piro piro posao si losim stopama

manite se hejtera, lajkeri su opasniji...oni nisu ilegalni...jel neko njih proverava?

Jeli, oce biti nesto od onog stuba srama? teo bi da sortiram hejtere:)

Мојне се сикираш Сос, пазимо ми и на лајкере :)

A nakon koliko se skida etiketa hejter? Pozdrav. :)

Baš bi bilo do jaja da stoji večno, ili tako nešto. Makar dok se Sunce ne ohladi, ako ništa drugo.

Hahah. :) A sta ako neko npr. nije znao da ce mu se to desiti kada podeli minuse? :)

Pa nije ni trebalo da minusira defke bez čitanja ;)

Ali opet, smrc. xD Nije za mene uglavnom... Samo se pitam da li ce mu to ostati zauvek. :S :)

Pa naravno da nije za tebe kad si dupli nalog. :)

Nema šmrc :) Posle hejtovanja, nema kajanja :D

Nisam dupli nalog. Otkud ti to? O.o

Svako je dupli nalog dok se ne dokaže suprotno.

Pa dobro... Vidim da ovde necu naci konstruktivan odgovor.

Ma jok, došla si da se raspituješ na "nekog", nemaš nijednu defku i registrovala si se pre 4 dana. :)

Ma ae. :)

Heh, misli sta hoces, ja znam kako jeste. ;)