Prijava

Ovde sve same hodajuce sujete, nabedjivaci i arsinari. Mozda malo pozitivne filozofije da niko nije nesto lose dok se ne dokaze suprotno, za promenu, ham? :)
Ja sam doticni "hejter", pa evo, posto konacno pronadjoh mesto gde se valjda o tome pise, dodjoh da pitam postoji li nacin da se ljaga "hejter" skine sa profila ili ne i sta konkretno znaci ono "dobro ne bas zauvek" iz administratorovog prvog posta na ovom topuku.
Dakle voleo bih da me neko od iskusnih Vukajlijasa ili moderatora, admin, bilo ko ko o ovome zna, ako je u mogucnosti, posavetuje u vezi sa ovim.
Ja jesam pogresio podelivsi minuse neduznim definicijama, ali mozda ne tako neduznim clanovima. :) Moj problem, razume se, sto nisam znao kako ovde stvari funkcionisu.
Ali mozda bi moderatorima i adminima bilo bolje da vise pripaze na neumesne, nepotrebne, prepune sarkazma i ironije, cak i bezobrazne komentare kojekakvih pametnjakovica nego sto jure "hejtere" naokolo. ;) Mozda je tako najpravilnije, sta znam, ali ne dolazi svako ovde samo da bi hejtovao vase definicije bez ikakvog razloga, spamovao i pravio duple naloge da bi vas obmanjivao, pa smatram da malo vedrine, razumevanja i stisanog opreza, "detektivskog duha" i bespredmetnog pametovanja ovom mestu uopste ne bi bilo na odmet. ;)
I ako je ikako moguce smirite malo tu famu oko zigosanja, vredjanja, ismevanja i ostalih vrsta nekorektnosti prema novim clanovima, ako je ikako moguce. Ne kazem da je svaka definicija kvalitetna, ali ako vec toliko clanova propagira takav intelektualni purizam neka obustavi prijem novih, izbaci sve stare clanove koji se cine nepozeljnim i neka ovo bude grupa za moderatore, ktitore, admina i malu ali odabranu cetu iskusnih, prozivljenih filozofa sa dobrim i arijevski istancanim ukusom smisla za humor. ;)
Toliko od mene.
Hvala unapred.

Ne ismeva niko nove članove, nego retardirane definicije. Niko ne ismeva autora Cepam Atome, na primer. Niko nije ismevao Blek Houla, a ni Burzuma ili jebem li ga koga sve.

Jebiga, potrudi se malo, pa te neće prozivati. Šta, ako ti neko za nešto glupo napiše da je glupo - ti mu podeliš minuse? Ma nemoj?

I, skinuće ti tilulu hejter posle nekog vremena. Kad oni budu hteli. Zavisi koliko si hejtovao i zašto, i ko zna od čega sve.

I to što si se ti javio na temi, ne znači da ona devojka nije dupli nalog.
Al jebe mi se za to, samo sam prokomentarisao. Pozdrav.

Ovde sve same hodajuce sujete, nabedjivaci i arsinari.

Bitno da si ti nama pravedan :)
Ako si hejtovao, nosiš nalepnicu dok modovi ne odluče da je vreme da je skinu :P

Heh, kucala istovremeno s Gambijem :(

Dakle to sto nekome nesto nije smesno ne mora da znaci da je retardirano.
Ljudi ovde, mnogi, dovode u pitanja irelevantne stvari iz definicija, pritom cesto jako dobro opste prihvacenih definicija, a time razume se obicno ne ismevaju istu vec vrlo cesto neki banalan segment koji se tice zivota autora.
E, vidis, to mnogo boli, smeta kad rade tebi, a nervira kad pravi hejteri rade drugima - nepotrebno pametuju.
Ja prosto nisam znao kako stvari ovde stoje, pukao sam i hejtovao hejtera.
A ovde je, pritom, cesto trud i kreativnost irelevantan faktor, posto ce se uvek naci pametnjakovic kome je 99% sadrzaja glupo i retardirano, pa ce hejtovati.
E pa dobro, to me interesuje, kom od malobrojnih, nazovimo ih, svevisnjih mogu da se obratim i kako, da bih se unizio i pokusno mu obrazlozio neveliku necistocu mojih minulih radnji?
Naravno da ne znaci da nije dupli nalog, svi smo mi vestice dok nas ne spale i ne vide da smo izgoreli i da necemo oziveti, zar ne gamby? ;)

P.S. Samo zapazam: kad bi se manje "jebalo" i "jebigalo" u komentarima i definicijama, mozda bi ovo mesto izgledalo jos bolje. :)

Pa obično dupli nalozi po registrovanju traže pravdu po forumu, umesto da čitaju definicije i pišu. Uzmi bre doprinesi sajtu, kakav god da si nalog. Mojne da smaraš. Bre.

Е овако: ко исхејтује тебе,исхејтуј и ти њега. Све на равне части.

@gamby Ja sam zapravo sve procitala. xD Nisam nasla nigde odgovor na ovakvo pitanje koje sam postavila pa sam lepo pitala :) bez ikakvog trazenja pravde. :S
Sto se tice doprinosenja, svakako. :) Za sada uzivam u neiscrpnom izvoru smeha. :D

Opustite se zaboga ljudi. :)

@ ZycloN Moj post, sasvim pregledan, za one koji su dovoljno stalozeni da procitaju i razumeju.
Umesto sto meni prebacujes necitanje definicija i kudis me, bolje da si sam nasao neke na temu predrasuda o novajlijama i pocetnicima u bilo cemu, ima jako dobrih ovde na sajtu, pa da izvuces neku pouku mozda. ;)
Jedno je kritika, a drugo bespredmetno pametovanje... a mozda je tebi to teze da shvatis zato sto i sam imas tu losu naviku, am?
Ja ne glumim i ne oponasam, a posto me ne pozajes, molio bih da mi jedan od ONAKVIH komentara na konto zivota i karaktera autora vise ne upucujes.
Naravno da se ne moze naci pozitivan duh u mojim recima, kada sam ogorcen sto dodjem na jedno mesto da se nasmejem, zabavim, da probam da nasmejem, budem ok prema svima, a svakog dana me neko vredja i nipodastava bez mnogo razloga i logike. I siguran sam da sam samo jedan od mnogih koji se ovako oseca, a to bas nije korektno.
A ja cu moje smajlije stavljati gde mi se stavljaju, pa ih ti tumaci kako ti drago. Bolje smajliji od "jebetanja" i "jebiganja" svakako. ;)

Доминусе,а чији си ти дупли?

Ма немој :)
Ај сад озбиљно:
Не видим никакав конкретан разлог због којег се толико цимаш.
Ако те неко вређа,игнориши. Бар на нету можеш да будеш јачи од њих.

Pa mozda sam samo tako preosetljiv na takva smaranja inace. Paradoksalno, neiskustvo, pogotovo na netu, ume coveka da ucini slabijim nego sto je ikada mislio da jeste iako je to bas mesto gde moze da bude jaci od svih njih. :D Moracu da poradim na tome. ;) Hvala na savetu :)

Само мирно и опуштено.
Ако постане критично,увек постоји дугме ,,Одјава''.

Ok, ok, ZycloN, kolega sa severa. :) Ja sam ovde ponajmanje da trazim kavgu i prepirku. Nisam nikakav filozof, ne zalim se stalno (mozda samo malo trazim neku ispravnost, ali evo necu ni to ubuduce :D). Necu nikog da etiketiram bez razloga, pa zato nemoj ni ti vise.
Lepo stisamo halabuku i to je to. :)

To ti i ja pričam. :)

Možete li nešto učiniti,sad mi je neko hejtao nalog,sve i jedan minus je dao jeb'o mater!