Prijava

"prethodne" :)

Ne mora, u pravu si. Ja sam dao minuse na neke dobro rejtovane defke, nisu mi se svidele i eto. I sad sam hejter, je l'?

ok, dobro, važi, evo idem na pumpu da uzmem 20 lit. benzina, da se polijem, i da zamolim nekog da baci šibicu... osećam se ko u akvarijumu sa piranama..buhaaaaaaaa . ok...dobro sam..........za......sad....buhhhaa..da,...ok

Izvinite, a zašto sam ja proglašen hejterom?

Verovatno si nalepio dosta minuseva nekom određenom članu, što se tumači kao sistematski hejt.
Etiketom nisi izgubio ništa od svojih prava, samo su poništeni negativni glasovi.

I bice etiketa sklonjena posle nekog (verovatno ne duzeg) vremena. Pozz! :)

Ja hejter? Ja koji sam pročitao, i ocenio, verovatno, najviše definicija. I kakvo je to pravilo? Možda ja ne volim stil određenog autora.

Ta mogućnost postoji, s tim što mi imamo detaljni uvid u to, samim tim i mogućnost da procenimo o čemu se radi.
U svakom slučaju ništa strašno, nastavi svoj aktivnosti na sajtu, sada je sve regularno.

I ja sam po nečijoj proceni hejter? Za svojih osam meseci na sajtu dao sam više od 7.000 minusa, zasluženih minusa, po mojoj subjektivnoj proceni.

@Godfather: ispitao sam tvoj slučaju i jasno je da je moderator pogrešio. Sklonio sam ti oznaku, ali na žalost glasovi odoše u nepovrat. Izvini. Ko radi taj i greši :/

AUUUU ovo je strašna greška godfatheru dati hejter etiketu. sjebali ste mu dosta sati života samo jednim klikom. molim vas da pazite ubuduće...

moram da pitam kako se zovu oni sto ne citaju poruke a dele pluseve,na njih se niko ne zali a to su zesci hejteri nego oni sa minusima

Oni nisu hejteri. Oni su loveri. :)

njima se oduzimaju pozitivni bodovi koje su dali...sto?

Pa to nije lose, stave ti gore da si lover. To picke vole...

zapravo "lajker", to vise zvuci kao pacenik:)
*Lajkovanje