Prijava

Мислим, да те препитам да видим да ли стварно тренираш. :))

Формирамо први женски тим у Србији

А јеа! Е то бих баш волео да видим. Иначе, против кога ћете да играте ако сте једине?

Не, али то сад није битно. Немој да ме угрожаваш, натаћи ћу те Пекиславе!
Жене, сад радимо на кондицији и снази, значи нема још ни к од крљања, осим са добрим типовима из клуба.
(нећемо још ни ф од фудбала видети, можда се чак претворимо и у чирлидерсице, али ни то није битно, зато стоји у загради.)

Са Мађарицама, ФМ :)))

Милице, јел треба да ти нагласим да прави тим америчког фудбала треба да има 53 играча? Мислим, код нас ови аматери играју и са 40, ал' ајде. Чилидерсице су вам једина реална могућност... или кухиња...

:)))

Иш бре, ја добро лобирам, већ сам скупила неке бумбаре за тим.
Идеја је почела са реализацијом пре три недеље, ја сам почела прошле да тренирам, видећемо.

А где баш амерички фудбал? :))

Пеки редовно покушава да сруши снешка где год да се појави... Милице ако вам треба неки тренер, помоћни главни, слободно јави, разумем се у тај спорт боље но у овај наш европски фузбал.

http://lotsofsecrets.com/wp-content/uploads/2010/06/Lingerie-Football-League.jpg
http://i.cdn.turner.com/si/multimedia/photo_gallery/0905/lingerie.football.league.2/images/US_SOCIE(15).jpg
ево и пар сличица :)

Е стварно, тактика је најбитније до америчког фудбала. Треба вам тренер.

На услузи сам. :)

Имам неколико другара који тренирају и одувек сам се ложила да будем дивљак.

Ono pošto sutra kao taj praznik pa sam u potrazi za onom temom Menjam svoje sranje za vaše sranje a ne mogu da nađem. Hoće li neko da se menja, treba mi jedan poklon za...učiteljicu hajmo reći. Evo mog za menjanje.
http://www4.slikomat.com/10/0307/4mq-Fotogr.jpg

o jbte, tek sada vidim ovu temu.
gadite mi se.
žena samo u kuhinji?? svi koji se drže toga su latentni gejevi. molim lepo.

Имам неколико другара који тренирају и одувек сам се ложила да будем дивљак.

Čuj ložila, bila.

Čujte, niko nekome ne može da zabrani da bude šta želi (dok ne ugrožava druge) i da se bavi kojim god sportom želi, ali za ženu, Američki fudbal ne ide. Nema tu nekih konzervativnih sranja, već jednostavno - zdravlje. U bolnici sam čula ženu kako priča da ide na redovne kontrole mamografije zadnje dve godine jer, pošto radi kao vaspitačica, desilo joj se da se jedna mala, zatrčala da je zagrli kad je došla na posao, i slučajno je udarila u dojku. Zamislite tek kakve posledice mogu da imaju povrede u ovom sportu?
Ne kažem da nam se to treba dekretom zabraniti, samo da treba biti vrlo oprezan.

Što se ostalih stvari tiče - mislim da smo ravnopravne. Kakva kuhinja kakvi bakrači, svi kenjaju kako su muškarci bolji kuvari od žena, šta 'oćete onda?

I da, računari? Igrice? Izađite mi na crtu u CS-u, WarCraftu ili PES-u da odmerimo mišiće.
:P

Kao komentar na temu
vukajlija.com/ravnopravnost-polova-kavaljerstvo-i-dame-imaju-prednost/193207

Nešto ti ne valja taj link...

krenuo da citam cijelu temu i dosao do ovog posta i prosto ne mogu da vjerujem sta sam procitao!

dobra losha zla
umesto da gledamo seriju na pinku mi moramo da sakupljamo čarape sa patosa i raskrčujemo sudoperu!

znaci o tome se radi, vi biste da mrsite muda (ili sta vec) a ne da tu "jednakost" koristite za neku karijeru ili sta li vec??
:aplauz:

znaci o tome se radi, vi biste da mrsite muda (ili sta vec) a ne da tu "jednakost" koristite za neku karijeru ili sta li vec??
:aplauz:

Žene nisu potekle od, kako bih vam rekla, jednog hibridnog multifunkcionalnog organizma koji upravlja svojim podanicima iz velike matice Majke žena. Ne.
Svaka žena je za sebe, svaka kuva ručak na drugačiji način, raspravlja se na drugačiji način, stavlja različiti karmin, gleda različite serije, pegla na drugačiji način, svira kurcu na drugačiji način, pa ČAK i teži različitim životnim ciljevima.

Stoga, ne vidim zašto bismo ceo ženski rod trpali u jednu kotaru i mislili da ono što jedna misli, kako se jedna ponaša, da su sve takve?

Isto važi i za muškarce. Generalizacija je jedna đavolja rabota.

muškarci nikad neće ukapirati(a i neke žene) da smo mi uvek u prednosti,uvek sposobnije,veći i bolji manipulatori...samo nekim ženama treba više vremena da ukapiraju te prednosti i da počnu da ih koriste...i ta priča da imamo manja prava je oduvek naša prednost.