Prijava

Мени је сада скроловање много споро. Било да користим смуд скрол или не, све изгледа ко да га покреће Целерон 333. Да ли је то до овог транзициоиног периода или је мој рачунар у питању? Имам разноразних проблема са Флешом, да ли то може бити проблем? (Виндоус 7, ФФ).

Kaizen: Jel baš sve stranice ili samo neke?

Jeli bre? Pa gde mi je hejter titula/nalepnica zbog koje sam dobio ban?(jer sam predlozio da je pederska boja stikera)

inace Sajt je superiska.
Fali samo ono "napisi nesto a vukajlija ce ti izgovoriti"

isto tako Boja
ja nemam netbook niti note book ja gledam komp na LCD-u od 41 inca svojoj sobi alo bre ova boja izbija oci ujutru kad ustanem isto takou u toku dana... Stavi neku boju prijatniju za pci Nebesko plavu.. ili moze predlog?
Da se Pozadina smenjuje u toku sa desavanjima

Godisnja doba,Nova Godina,Noc vestica,Uskrs itd :)
Ako ti je tesko da pravis Pozadine kontaktiraj me ja cu ih praviti ^

Slazem se da je bilo zloupotreba u principu najomiljenijih definicija, ali kako sad naci i videti par onih koje vrede u gomili (ispod)prosecnih kojim je sajt sve vise zatrpan ? Dnevno se sigurno postavi vise od jedne kvalitetne defke koju treba istaci, tako da mozda neka sekcija gde ce modovi istaci dnevne favorite ili tako nesto, kad vec biraju i defku za front page, moze i neko drugo resenje, poenta je da treba da se istaknu je ja i velika vecina drugih se smori kopajuci po 10-15 strana defki od tog dana da bi procitalo nekoliko koje vrede.

ODGOVOR: Stranica "Odabrane definicije/posteri" upravo tako i funkcioniše - moderatori odabiraju.

Nije pitanje, više predlog:
Koliko sam shvatio, moderatori će po ličnom nahođenju moći da biraju definicije, koje će se postavljati na naslovnoj strani.

Predlažem da se uvede kriterijum, da se tu mogu kačiti samo def. koje pređu recimo 50-100 pluseva, i da moderatori ne mogu kačiti svoje definicije i definicije drugih moderatora sajta.

ODGOVOR: Moderator ne može da postavi svoju ali može drugog moderatora. Zašto njihove definicije ne bi bile ravnopravne sa ostalima?

Hvala.
PS. Allah vam dao zdravlja, najzad boja po mom ukusu.
PS na PS: Menjaj!

Od svega redizajniranog boja je najbolja.

Sviđa mi se baš, ali ne vidim koliko je ljudi stavilo neku moju defku/poster kao omiljen. Ne samo moju, nego svačiju uopšte.

ODGOVOR: Ukinuto zbog zloupotreba. Ktitori mogu da vide listu ljudi koji su je stavili u omiljenu.

Menjajte boju pozadine, oslepesmo. Stavite crnu, bilo šta. Ovo ubi.

Ovo je neverovatno... Abraxusov nalog se prevrće u grobu
Šta vam bi?
Ovo za zloupotrebu ne razumem. Molim nekoga ako ima vremena da mi objasni.

E da,i sajt je govno u poređenju sa starom verzijom.
Ma govno je i bez poređenja

Дефиниције дана - свака ти се, редовно добијала и вечито те задовољила за ово укидање

Не знам ко ти је дизајнер, ал ако си ти држи се програмирања - ово коље за'очи ко најгори прдеж ;)

Све све, ал' волко зелене нема ни на ливади.

Укидање листања омиљених стварчица - исто ко за деф дана

Још да уведеш цензоре (што сам предложио давно) и сајт ће бити прилично потпун.

За сада све позитивно да кажем за овај печ. Беше ово 3.0? Имаш пиво кад се видимо (мада сумњам да постојиш... нико те није видо и преживео сусрет како сам чуо од неких :Д)

Ne sviđa mi se ova ograničenost oko pregleda autora i to što ne piše ukupan broj članova(ili ne vidim). Ali mi se zato dosta sviđaju odabrane definicije i posteri. Sad konačno imam razloga da čitam/gledam. Može i boja da se promeni. To je to, za sad...

jel se meni cini il pvt ne radi?

1. Da li sada ovo srce predstavlja omiljeno? Svidja mi se

ODGOVOR: Da.

2. Da li se vise ne mogu videti najomiljenije definicije danas i defke dana ili su ukinute, ili moderatori biraju definicije za naslovnu stranu?

ODGOVOR: Ovo drugo.

3. Da li da bih video sledecu definiciju moram da skrolujem dole, pa da gledam desno da bih video kojih 10 su najnovije? Zbog preuvelicavanja velicine elemenata na svim stranicma bez Zoom Out je malo komplikovano.

ODGOVOR: Mnogo je lakše koristiti opciju "Sledeća definicija za glasanje"

4. Zbog cega se vise autori ne rangiraju po svim onim prethodnim kriterijumima?

ODGOVOR: Činilo mi se kao beskorisno.

Ova fora sa srcem je u duhu predstojeće parade. :)

Jel se to meni čini ili nema groblja?

ODGOVOR: Nema ako nisi ktitor ili moderator.

Jel mogu da se brišu definicije i dalje? (svi mi napišemo po neku glupost)

ODGOVOR: Ako ne mogu (u roku od 24h) onda je to bag.

Da li se vise ne mogi videti posteri i definicije rangirane po populanosti?

ODGOVOR: ne mogu.

Ukratko, svidja mi se novi dizajn, ali mislim ili mi se cini da je mnogo toga izbaceno nepotrebno, ili ja samo ne mogu da nadjem sve sto je ranije postojalo, a zanimalo me je?

ODGOVOR: Na šta bi sajt ličio kada bi u svakoj sledećoj verziji non stop dodavao nove opcije? Bilo bi prekomplikovana i prenatrpano.

Koliko sam shvatio, moderatori će po ličnom nahođenju moći da biraju definicije, koje će se postavljati na naslovnoj strani.

Predlažem da se uvede kriterijum, da se tu mogu kačiti samo def. koje pređu recimo 50-100 pluseva, i da moderatori ne mogu kačiti svoje definicije i definicije drugih moderatora sajta.
Hvala.
PS. Allah vam dao zdravlja, najzad boja po mom ukusu.
PS na PS: Menjaj!

Samo da dodam, pošto nema ''izmeni poruku'', dobro bi (neophodno) bilo da se napravi dugme ''idi na vrh'', koje će jelte biti na dnu stranice.
Mišljenja sam, da ako već pravite novu verziju, prednost date funkcionalnosti, a ne dizajnu.
Uzeću slobodu da dodam još nešto, ako mi padne na pamet, dok se ne popravi onaj bag za ''izmeni poruku''.

1.Da li se ne mogu menjati postovi na forumu, pa sve cega se dosetim moram da kucam u novom postu (p.s. necu vise niceg da se setim, da ne bih smarao :))?
2.Zbog cega se ocenjene definicije ne gube iz liste poslednjih definicija? Sada je veliki problem procitati starije definicije od pre par sati npr., a da se istovremeno ne koristi "sledeca za glasanje". Osim ako cilj nije da se procitaju sve definicije i tako ocenjuju redom bez obzira na naslov.
p.s. Nadam se da se niceg vise necu dosetiti. :)

Mogao bi da nam vratiš i sličice na čet radi bržeg raspoznavanja, malo je konfuzno ovako.

Zasad veoma konfuzno, al hajd. Uvodi se cenzura, OK. Modovi biraju definicije hmm dajte bar umiksajte nešto sa popularnošću kao glasanje na Evroviziji, ovako mi je bzvz. I gde je pretraga?