Prijava

@eternal seljak
Bruka.

Ja nisam pio alkohol do 25. godine.

Ja sam prodao dušu Satani! zarad sexsa sa jednom vešticom prokleta bila ali stvarno je bila lepa ne kajem se kad bi imao još jednu dušu ponovo bi je prodao zarad nje Ljubav je to zavela me demonska lepotica i lepim rečima zbog nje ću goreti u paklu ali večno ću se sećati njenih prelepih vatrenih očiju i toplog tela!

Vjerujem ti Ludi, ali ja mislim da ti je dobri Bog oduzeo naviku da stavljaš zareze i tačke.

Mrzi me da stavljam a i neću i tačka!
Ma naviko sam da brzo kucam bez znakova interpukcije, jebi ga to mi još jedna mračna tajna, ustvari mračna mana!
Četovi su krivi a ne dobri Bog. :))

kad sam se registrovala na vukajliju i ušla u forum i igre na forumu,kaladont sam pratila nekoliko dana nemajući pojma šta znače one reči i koji je smisao, a prva reč koja vam padne napamet- joj, to me tek stid da kažem, i tu sam lupetala reči koje su mi bukvalno padale na um nevezano za prethodni post
ps,nemojte da mi zamerite i psssssss:)

Evo moje najmracnije tajne:
Redovno se seksam sa nekim od clanova i clanica,a nameravam da pocnem i sa moderatorima i moderatorkama.:D:D:D:D:D:D:D:D

Ja sam izvrsila samoubistvo pre cetiri godine i tad me je prestala kicma da zulja. Ali ponovo pocinje...

Sve moje najmracnije tajne izlaze na videlo i sve obiluju seksom.:D

Moje najmračnije tajne se ne sećam, veliki je mrak bio da bi išta viđeo.

Čuš mrak, pomrčina je bila!

A još ja crnpurast, pa se stopio s mrakom. Ma kakvi, ne bi mi ga ti mogla nać' u taj mrak...

Ma ne bi ga ti našla, suviše je on mali da bi pipanjem u mrkli mrak mogla da ga nađeš...

Rokejnđel, imaš li mobilni?

Pa da zovneš moj broj, vidiš li da ga nikad u ovaj mrak nećemo nać' ako ga ne zovneš.

Ada izgubio sam mobilni jadna, cimni me.

Pa to je lako. Otvori širom usta. :)

mesjo,slusaj glupo mi je s tobom da se hotujem...Ajde da obrisemo ove poruke da ne spamujemo temu.Ok?