Prijava

Ne brišem ja ništa, nisam komunalac.

Dobro,ja cu svoje obrisati a ti kako hoces

Jednom prilikom sam sedeo u dvoristu sa drugarom, kada mi je saopstio da Deda Mraz ne postoji, kao i da je to zapravo ustvari samo jedan odvratni matori pedofil, koji se prerusava i tera decu da mus ede u krilu.
Ja sam se jako naljutio na svog druga, jer mi je mama rekla da me laze, pa sam ga udario tuchkom za meso nekoliko puta po potiljku.

Nakon toga sam ga zazidao u podrumu.

Sada se dobro slazemo.

Cesto pricamo o raznim stvarima...samo imam utisak da me ne slusa nesto u poslednje vreme. Samo cuti.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH

Tajna je sledeća: Na exkurziji u Grčkoj, prilikom posete Mikene, odvojio sam se od grupe i počeo sam da 'istražujem'. Video sam jedan vrlo mračan ulaz i baš me zaintrigiralo. Upalio sam telefon da osvetlim sebi put i polako ulazio unutra, a sve je bilo mračnije. Mobilni nije uspeo dovoljno da osvetli, a stepenice su mi se činile sve uže. Bilo mi je extra. U jednom momentu više nisam video svetlo, a stepenice su bile kružne. Meni bilo stvarno merak, ali pošto nisam imao dovoljno svetla, vratio sam se istim putem ispunjen nekom dobrom energijom.
Možda sam trebao da upišem arheologiju umesto arhitekture ;-)

ja sam svoju najmracniju tajnu nedavno i izrekla ovde na vukajliji javno.Zaljubljena sam u Dragana Djilasa.Vise nemam nikakvih tajni pa ni onih mracnih.

ponekad ne pustim vodu kad koristim skolski wc

Još gora i mračnija tajna (koja baš i nije nešto) je da mi se digne čim vidim u horor filmu da neko kolje žen(sk)u nekim oštrim sećivom (dok probija telo).
Ostale tuđe tajne nisu ništa u odnosu na ovu moju koju sam upravo napisao.

Ja i posle ovoliko vremena ne smem da vam kazem...................

Hm, bice da je to sto se spolja cinim kao "tough guy", a ustvari sam nezni romantik i ta sranja.

Tj. drugaciji sam kad me upoznate, mnogo drugaciji. Nisu moje reci, to mi je devojka provalila.

volim da zimi prdnem ispod jorgana, obuzme me osećaj topline i sve mi se naježe dlačce na nogama a zatim se pokrijem preko glave i zaspim...

Једном када сам се напио као мајка, пишао сам по дневном боравку нисам знао гдје је веце.

kad noću idem da pišam često mi se svetlo u toaletu samo upali čim otvorim vrata... jedino mi nije jasno šta rade jaja, sir, salama i kupus u toaletu...

Opet si pišo u frižider.

Opet si pišo u frižider.

a zato mi je požutela zelena salata....

ja se ustvari ne kupam.
udjem u kupatilo sa gacama, odvrnem vodu da tece i sedim na klonji 20 minuta.
a moji misle da to srmdim zbog pljuga

Пишао сам са врха солитера од 13 спратова. Оно а ла Кад Порастем Бићу Кенгур. Препоручујем свима :Д

Јебо мајку па свима најмрачинја тајна ПИШАЊЕ.

kolko im je tek onda mračna tajna kad su se usrali u gaće, jer nisu podesili tajming