Prijava

расни глуп си поново се доказује. иначе да, јако дискутабилан снимак ал опет, ко ће га знати немојмо да смо теоретичари завере људи стварно мртви ми се спрдамо

Али брате, колико је неискусно било ово. У Немачкој све више нациста протестује против муслија, у Француској ионако увек имају проблем са њима, поготово са овима из Африке и овако улетиш. Мада ако, треба говнима новинарским.

balije mrš na arabijsko poluostrvo

iskreno, kapiram ove evropljane, ja bih prvi prso da mi u zgradi zivi pedes balija, crncuga, pakistanaca i raznih govana, da mi urla hodza, da idu one zene maskirane, da mora da pazim da mos misliti nekog ne uvredim da je sve prekorektno i halal

i uz sve to i jos mnogo paklova, da strepim hoce li se neki degenerik razneti ili uleteti tipa u sos market i napraviti amok

jedino mi bezveze onih muslimana sto su muslimani onolko kolko sam ja pravoslavac mada ti i ne podrzavaju ovakva sranja.

ono sto je danasnja zapadna religija bila u pocetku, nacin da oni kojima je najgore nadju neku utehu, tako sto sve ljude smatraju svojom bracom i pokusavaju da ih vole i na taj nacin sebi nadju mir, to je danas cini mi se ono sto crkva smatra bezboznistvom, jer je muslimanska (a i hriscanska i jevrejska) crkva postala previse mocna da okrece drugi obraz.

inace primeticete da jedino muslimani danas jos imaju ultra izrazen onaj pan muslimanski osecaj zajednistva, da tipa almedin iz novog pazara pise na fbu random liku iz jemena MUSLIM BROTHER RAHMETLIULALLAHI <3 tako da i ti sto kao nisu neki muslimani se cesto pale na taj panmudzizam.

http://radiosarajevo.ba/novost/176625/Bombaski-napad-u-Jemenu-poginulo-30-studenata

Automobil krkne sa pun kurac exploziva i to je to, 30 ljudi i 50 ranjeno.

Na Markale pala jedna 120mm granata i ubijeno 68 i ranjeno 144.
Svakako je činjenica da su nas nakon ovog, u paklenoj kuhinji Alije Balije, gnusno izrežiranog čina NATO agresori bombardovali.

Eto im sad balije.

Itekako su im balije potrebne.

Pa je li iko od vas zna išta u vezi naše vjere ? Prvo nemate pojma o Džihadu a pričate o tome i diskutujete. Jebote ja ne znam toliko o pravoslavnoj vjeri i šutim. Svako sebi.

авид
inace primeticete da jedino
muslimani danas jos imaju ultra
izrazen onaj pan muslimanski
osecaj zajednistva, da tipa almedin
iz novog pazara pise na fbu
random liku iz jemena MUSLIM
BROTHER RAHMETLIULALLAHI <3
tako da i ti sto kao nisu neki
muslimani se cesto pale na taj
panmudzizam.

Пале се и наши на то са Русима и Грцима. Поуу

Бла бла јеси ти од оних?

Jesam brate. Evo baš došao sa posla.

Jebote pa ovi ljudi koji su ovo danas uradili (ako su bili muslimani uopšte) se istjeruju iz džamija. Ljudi koji govore da bi ubili rođenu majku da im se naredi. Mislim jel to vama liči na islam (ako ga već tako znate) ili jednostavno liči li vama to na normalnog insana.

Jednom muslimanu je zabranjeno da pije alkohol, a eto da mu bude dozvoljeno da ubija jer se našao uvrijeđenim. Hajte molim vas.

Džihad je borba na duhovnom planu ne borba sa kalašom i bombama.

Morate shvatiti jednu stvar, a to je da ovo nema veze sa islamom, nego sa ekstremistima kojima rukovodi Bog zna ko.

A vi što govorite da smo mi čudni i da mi svi furamo to bratstvo sa ostalim muslimanima po svijetu, pa šta tek reći za ove naše pravoslavce iz RS, ili vašu emocionalnu povezanost sa Grcima i Rusima, ili možda obavezno pisanje statusa МИР БОЖИЈИ, ХРИСТОС СЕ РОДИ obavezno na ćirlici , jer eto tako je sigurno ispravnije.

Mislim ono, svi smo mi isti samo drugačije odgojeni.
Sretan Božić onima kojima slave

Ислам и није лоша ствар, али људи све искриве јер су говна

islam je toliko sranje preneupotrebljivo,a utice na celu planetu

па јебига циљ хришћанства је био да се утемеље неке вредности у друштву, врати се кроз историју, па је тако било и за ислам

Pa da, vi prezirete te ojebine a niko od vas prstom da mrdne. Dopuštate im da vam preuzimaju džamije i otimaju djecu i vode u Libije i pizde materine. Pjevali ste 1993. godiine MUDŽAHEDIN TURSKI SIN BORI SE ZA BOSNU SRCEM SVIM, a? Vidim, ogradili se opako, ludilo jedno.

Ovo što kaže bla bla
Nema tri čoveka u celoj temi koji znaju nešto o islamu

Па Скочимише тако су исто певали и за четнике, а данас? Па јеботе Николић је проглашен за војводу, а шта је са тим данас?