Prijava

Relativno često se dešavalo da ljudi s kojima prvi put stupam u kontakt, pri proceni, kao jednu od karakteristika navode da sam inteligentan. Ja ustvari ne znam tačno kako dolaze do tog zaključka, al dobro.
Radio sam par puta tako neke testove iz zajebancije, ali s obzirom kako su dečaci gore objasnili, pretpostavljate koliko mogu da budu validni.
U školi mi generalno jesu dobro išle te stvarčice gde treba "kliker".
Pametan sigurno nisam.

Прави и меродавни тестови интелигенције се плаћају и далеко су тежи.

Колико мораш бити интелигентан да би платио за неки јебени тест? Ха-ха.

Колико мораш бити интелигентан да би платио за неки јебени тест? Ха-ха.

Колико требаш да будеш паметан да се хвалиш интелигенцијом од 130 и кусур, израчунату уз помоћ неког глупог интернет теста? А-ха!

Што скупљи тест то си паметнији.

ма педерск асрања

омашио тему+

Ja ponekad ispadnem toliko glup da poželim da propadnem u zemlju. Opet sam toliko pametan da bez pipanja knjige dobijem zavidnu ocenu... iz bilo kojeg predmeta. Inače, mislim da sam prosečno inteligentan, negde između 90 i 105.

ja sam nekad toliko glup da.... ma kurac, džaba se vadim, stalno sam glup. nekad i gluplji...

Ja ponekad ispadnem toliko glup da poželim da propadnem u zemlju. Opet sam toliko pametan da bez pipanja knjige dobijem zavidnu ocenu... iz bilo kojeg predmeta. Inače, mislim da sam prosečno inteligentan, negde između 90 i 105.

Ništa više ne moram da kažem.

Na nekom testiranju meni IQ bio 131.
To bi bilo super da se taj broj ne deli sa dva..kazu da sam pametan povremeno, al ja im ne verujem.

Ја волим све живо :)
Е гемби, знам да није ово тема, али, теби бих платила пиво, да се мало искулираш и да не будем трол вечити.

Meni su rekli da imam natprosečni ajkju, ali su prvo pitali da li se drogiram, pa pošto su očigledno ludi, ne znam da li da im verujem.

Ја сам нога!

ja sam imao sve petice u vrticu :PPP A vi me pitate: a iz cega? A ja vam kazem: upravo tako! :P

е овако, мене многи људи сматрају паметном особом, ја мислим да сам нормална,понекад глупа, јако глупа, ал оно кад се упоредиш с другима, па, јбга, ја све више примећујем разлику...

него, сад нешто што ме занима, јел имате трип од тих тестова? мене стра' да их радим, шта ако стварно испадне да сам глупа, како да живим после? :)
и још нешто, шта мислите о тестовима за менсу, и да ли је неко имао искуства са тим? брзи одговор би ми годио..

Ja sto sam glupa to je strasno. Ljudi kazu da sam intelEgentna, al' nemaju bre oni pojma, glupi su!

Da li je moguce da niko nije radio ove testove? Pffff, nista vam ne verujem!

Ja sam jednom pobedio u šahmatu. Baku.