Prijava

Ja mnogo dobro jebem.

Uh, promašio sam temu...

HAhahhahaahahhahahaaah:)))))))

Šta se ti smeješ? :)

Maku mu... Znaš kako - kad čovek mnogo jebe, nekad se i prejebe...

Maku mu- moracu da ti verujem na rec:)))

Jebe, jebe, pa se zajebe...ovaj zanese...

:) Nego Kiko, koliko ti mislis da si inteligentan? Doprinesi temi, pusti jebanje:)

Zajebao sam se. Hteo sam da napišem "majku mu". :))))

majo

Da li je moguce da niko nije radio ove testove? Pffff, nista vam ne verujem!

odgovor

Ova tema je napravljena za one koji ne znaju koliki im je IQ, a i napravljena je čisto onako, iz dosade.

imam mozga... oko po kile, kilu... bez kostiju...

ja i nisam baš toliko glup. jednom sam igrao pikado, al nije me išla karta pa sam izgubio. a i golovi su bili preveliki. a možda je to bio šah?

leksi

е овако, мене многи људи сматрају паметном особом, ја мислим да сам нормална,понекад глупа, јако глупа, ал оно кад се упоредиш с другима, па, јбга, ја све више примећујем разлику...

него, сад нешто што ме занима, јел имате трип од тих тестова? мене стра' да их радим, шта ако стварно испадне да сам глупа, како да живим после? :)
и још нешто, шта мислите о тестовима за менсу, и да ли је неко имао искуства са тим? брзи одговор би ми годио..

Radila ja pre nekoliko godina. Ne znam šta te konkretno interesuje...

Ovo je vrlo nezahvalno pitanje.

Mislim da sam namrtvo inteligentan

jednom me je moja guzica pobjedila u sahu.

Kao sto neko gore rece, inteligencija nije sto i pamet. postavio bih prostu jednacinu

IQ*pamet=uspeh

sto dalje inplicira, ako je uspeh konstantan, fiksiran, sto ste inteligentniji to ste gluplji, i obrnuto

e, moglo bi se reci da sam ja glup ko kurac, imam to i na papiru

стаклена, па не знам ни ја, неки утисак, шта год... мени нпр. рече један друг који је упао, да типа није имао времена да одговори на последњих не знам колико питања, па је лупио, па рецимо размишљам јел могуће да је убо та лупљена па зато упао.. а овако по мојој процени није баш неки геније, зато ме занима...

јел су попили оно двоје по неки бан за оволико спемовање?