Prijava

Protiv brate, kakv a svetska država???

Svetsko prvenstvo u fudbalu bi otišlo po kurcu a i ništa nije zanimljivo kao sprdanje sa nacionalnim manjinama.

Mislim da treba da se probudi svest kod naroda i da za ovakve odluke preferira isključivo subjektivne stavove i fazon nek komšiji crkne krava kako nikada ne bi došli u rizik da nam se desi takvo jedno sranje kao što je svetska država...

Srbija RuleZ

Ja sam mislila da mi i živimo zadnjih dvadeset godina u takvoj državi.
U stvari sasvim sam sigurna da živimo.
I vidi- opet bilo ratova i svega...

A i nestalo bi ono "de si zemljak"
Tada bi ti i Aboridžin bio zemljak, a meni Aboridžin nije zemljak. Ne, ne.

Svi smo valjda zemljaci u planetarnom smislu :)

generalno mi se jebe za ovo, ali ako mi neko prisloni pištolj uz glavu i kaže da moram da biram, onda ZA.... citizen of the world...

Anarhija! Ali avaj, dok su ljudi stoke, ništa od nje... A o političarima da ne pričam. Sve moj do mojega. Ali ko zna, čekamo 21.12.2012., možda bidne nešto :)

čekamo 21.12.2012., možda bidne nešto :)

Taj dan psteri ima da preokupiarju sajt u fazonu ETO VAM VAŠ KRAJ SVETA lolo

Pogledaj državu koju je stvorio Aleksandar Veliki. Njega su voršipovali narodi koje je pokorio više nego mi Tita svojevremeno. E, on je prvi globalista, a ne Rim.

Tačno gambi, Aleksandar je bio prvi nazovi ga globalista, ako tako nešto može da se kaže za jednog osvajača. Po toj logici i Hitler je bio globalista, jebo mu pas mater. A to da su pokoreni narodi voleli Makedonca predstavlja čist zapadnjački mit kojim, onako gebelsovski, opravdavaju njegova konkvistovanja.

Istina je da ga porobljeni narodi nikada nisu voleli, a pitam se i kako bi. Osim toga, i dan danas u zabitima Irana postoje priče u kojima se Aleksandar opisuje kao đavo i to sa šiljastim repom i dva roga. Noću se ovim pričama plaše deca i čuva teška uspmena na porobljavanje i uništavanje persijskog carstva.

Realno, da sam Persijanac ni ja ne bi voleo Makedonca, ali ovako mi je kul lik.

Dalje, potpuno je pogrešno poistovećivati porobljavanje sveta od strane neke sile i globalizaciju. Ona prava, humana globalizacija na koju svi mi mislimo bi trebala da dođe kao evolutivni korak a ne kao eufemizam za okupaciju.

Njega su voršipovali narodi koje je pokorio

По тој логици ми смо волели отоманске султане.

meni je to do jaji, ta svetska drzava, volim da probam nove stvari

Protiv, svaki građanski rat bi bio svetski.

to bi tek bilo kul. morali svi da ratujemo, stalno! jebes peintbol

Svet bi bio mnogo manje zanimljivo mesto.

To bi jedino bilo dobro ako izvalimo nekih 50 alien civilizacija tu okolo pa kao aj da se grupišemo. :D

50 alien civilizacija tu okolo pa kao aj da se grupišemo. :D

E tada bi jedino imalo smisla al' bi se svađali oko imena 1000 godina.

Ja sam za totalnu anarhiju.

http://funcorner.eu/wp-content/uploads/2011/03/spread-anarchy-dont-tell-me-what-to-do.jpg

E, a ima l kake veze ovo "arhija" iz "anarhija" s "monarhijom", "patrijarhijom" i sl.? Oću pitat, da nije kaka teorija zavjere u pitanju?

Možda je neko već pitao, al' me mrzi da gledam svih 11 strana- kako će da se organizuje svetsko prvenstvo u fudbalu?