Prijava

Колико сте метро, питање је сад?

Је л' више волите да се издепилирате и напирлиткате, или вам је више гушт да у гаћама фурате Јети-ретро-фазон, комбинован са килограмом љубавног тепиха и брадурином?

Је л' редовно користите лосионе, креме, балзаме, курце, палце, дезодоранс са атомима сребра или ознојаж са атомима тешког метала?

Или сте негде између?

А пошто је ово друштвени подфорум - Да ли мислите да друштво олако карактерише метросексуалце као геј људе или заиста човек мора да буде мало дукатлија да би био метро? :))

http://www.youtube.com/watch?v=0YbfR3cdvkk

Trebao sam znati šta radiš dok te prozivam.

P.S - Norveška formula!!!

Да ли мислите да друштво олако карактерише метросексуалце као геј људе или заиста човек мора да буде мало дукатлија да би био метро? :))

Нема то везе са дукатлијама. Многе дукатлије се ретко, скоро никако не пресвлаче, смрде им ноге, данима се не купају или не брију. Тако да...

ЖИВЕО КЕБА!!!! НАЈМЕТРО КОЈЕГ ЗНАМ...

Има викендицу близу мене, видо сам га како се пицани! Обожавам његове методе

Да ли мислите да друштво олако карактерише метросексуалце као геј

Ja mislim da da jer kad se lik sprema 2 sata za izlazak prvo sto cete reci
Onaj je posto peder cim se toliko dugo licka

kao prvo, ja sam negdje između, tj. ne pretjerano ali svakako više od onoga što bi trebalo predstavljati osnovnu higijenu...
inače ono što najviše mrzim jesu neobrijana muška leđa i obrijana prsa...
a bradu i brke isto pustim ponekada, jer su mi rekli da cure vole kad brkovi žare
što se tiče društva i njegovog odnosa prema metroseksualcima mislim da olako donosi zaključke...
i na kraju, stereotip

Men'se'čini da se ta granica između "normale" i metroseksualnosti polako pomera vremenom. Sad se masa muškaraca brije ispod pazuha, radi "higijene", a i na to se gledalo podozrivo pre par godina.

Је л' више волите да се издепилирате и напирлиткате, или вам је више гушт да у гаћама фурате Јети-ретро-фазон, комбинован са килограмом љубавног тепиха и брадурином?

Ne depiliram se nikad, to mi je bljak, nije muški nekako, imam nešto tepiha po grudima do pupka i dolje tamo se nastavlja do murice. Uvijek me je bilo strah da nema dlake po leđima, i nemam ih hvala Muzici...

Је л' редовно користите лосионе, креме, балзаме, курце, палце, дезодоранс са атомима сребра или ознојаж са атомима тешког метала?

Losione nikad, kreme nikad, balzame nikad, kurce ponekad onako uzmem stvar u svoje ruke, palce samo vrtim ako mi je dosadno...

E sad, koristim desodorans jer se ježim od smarada znojavih osoba, povraća mi se od toga, baš mi je gadno to, tako da se isprskam tim govnima, nemaju nikakva srebra i pozlate, neki niskobudžetni je to samo da ne smrdim.

Да ли мислите да друштво олако карактерише метросексуалце као геј људе или заиста човек мора да буде мало дукатлија да би био метро? :))

Nahhh... Ne mora, ima ljudi koji samo vode računa o sebi, vole da mirišu i to je to. Prvi je moj otac, ulaz zgrade miriše za njim kol'ko on stavi tog mirisa i govana, ali čovjek je uredan da je mene sramota kakav sam ja. Ne samo po tom pitanju, nego po svemu.
A i meni je ok kad prođe momak i miriše, što ima veze, čovjek voli tako.

E, da, ne volim kad neko ubija mirisima, neki sladunjavi, ili nebitno i da je dobar, samo da se osjeća na kilometar, to je pretjerivanje...

Sad se masa muškaraca brije ispod pazuha, radi "higijene", a i na to se gledalo podozrivo pre par godina.

Читао сам неко истраживање везано за то. Кад си длакав испод пазуха, трошиш 60% више дезодоранса. Физика или шта ли је... :) Наравно, када је рол-он у питању или стик. На спреј не утиче.

Читао сам неко истраживање везано за то. Кад си длакав испод пазуха, трошиш 60% више дезодоранса.

Znači, i zbog ekonomičnosti :D

Brade imam kol'ko oćeš trenutno, ne volim da se brijem, a i volim što imam bradu, nekad je i oblikujem kao...

Da, zaboravio sam, ne bih se ispod pazuha obrijao, pa da mi neko plati, to mi je gadnije nego bilo što, pederluk pravi, bljak, mrzim to!
Što reče Slavko, do prije par godina se tako gledalo na to.
Stvarno ne volim to da brijem, e da, mogu da ošišam, to mi je ono... Ajde, jer je ljepše nekako a i manje vonja.

A za grad se spremam za pola sata, a kao i đe god da idem, ali se u to računa 10 minuta tuširanja, 10 minuta peglanja, 5 minuta sušenje kose, i ostalo valjda pranje zuba i ti dezodoransi i govna...

Је л' више волите да се издепилирате и напирлиткате, или вам је више гушт да у гаћама фурате Јети-ретро-фазон, комбинован са килограмом љубавног тепиха и брадурином?

Је л' редовно користите лосионе, креме, балзаме, курце, палце, дезодоранс са атомима сребра или ознојаж са атомима тешког метала?

Или сте негде између?

Па може се рећи негде између. Једино што бријем су брада и мишке. Чисто из хигијенских разлога, брада на недељу дана, мишке на месец, месец и по. Доле раде маказе, не би принео жилет долепа не знам шта да је. Редовно, наравно и доле, на нуларицу. :)

Козметика само основно. Стик зато што мрзим дезедорансе и једино што користим остало је неко срање против бубуљица. Ако ми изађе неко срање по фаци, намажем то и за два дана га нема.

А за град се спремам 10 минута, не рачунајући туширање. Дакле, 20 минута све укупно.

Јел сам метро? :)

E ja ne koristim one stikove jer mi ostaje po odjeći u pm... Koristio sam onaj Menen speed stick, i bio je gel u pitanju i opet mi bijelo ostajalo

Јел сам метро? :)

Ниси метро... ал' си сексуалац :))

peki realno jesi :D

...и мишке.

Briješ miške? Ne. Nisi ti metros. Ti si jedna obična p#$/$%()$&/$($....

U jebote, ja još nisam stig'o ni do tuširanja pred grad. Vidim da će mi koristiti ova tema.

Нисам метро, ал' сам зато ретро.

Briješ miške? Ne. Nisi ti metros. Ti si jedna obična p#$/$%()$&/$($....

hahahahahahhaha :D

imam pitanje koje nema veze sa temom
Jel se zna ko je patentirao ovo parazit ili stereotip?