Prijava

@Otaku: Po tvom avataru, a takođe i po tvojim učestvovanjima u igri gde se nešto pita, ja mislim da si ti jako radoznala osoba. :)

Otaku=kineski borilacki Srbin

Barracuda=Smile in your sleep

Provalio sam za selenijum (mislim na onaj stari avatar sa prstićima).
Udarila se čekićem po prstu, pa odradila c/p .

Reservoir dog=Zaprvo ljubitelj macaka ,i to onih divljih...

a moj? sta se krije iza :)

Bolje da ne pitam za moj sadasnji avatar :D
Kelte, iz tvog avatara sledi > ili si sisa ili si mace xD

hm.. on bi voleo da je mače xD

Pa maaaaaaaaaca.

Tvoj avatar Kelte nam govori da si zaostao u oralnoj fazi i da si opsednut ženama velikih grudi koje će se brinuti o tebi. Verovatno imaš potajnu fantaziju da se odmaraš na njenom ogrooomnom poprsju. U tome se oseća i nagoveštaj edipovog sindroma.
Naradžasta boja simbolizira tvoju komunikativnost i otvorenost, ali je ona tu samo kao maska kojom prikrovaš svoje strahove i nesigurnosti. Mačka predstavlja tvoju urođenu lenjost i narcisoidnost, a to što ušuškano spava označava i potrebu da budeš siguran, pod nečijom zaštitom. Ujedno još jedan od znakova nesigurnosti i edipovog kompleksa.
Reci mi? Imaš li komplikovan odnos sa roditeljima? Da li smatraš da bekstvom iz zemlje bežiš od sebe samog? Prilaziš li devojkama sa neoriginalnim fazonima? Da li zamišljaš crnce kada se zadovoljavaš? Glasaš li za radikale?

:D

kako neki vukajlijaš može imati neoriginalne fazone? Bože Petre.. Svašta se da čuti od tebe..

Volela bih da me piro izanalizira...:)

Voleo bih ja svašta nešto, pa jebiga....
:p

cccc.

U principu, vise volim dupe. Al nema veze, kad me ovako izanalizirao piro, da ne protivrecim :))

Voliš dupe jer kriješ svoju opsednutost grudima. Dupe te potseća na sise.
Tužno zapravo... sada, da ti zaista voliš dupe, bilo bi skroz drukčije. Onda bi zaostao u analnoj fazi...
Reci mi: Pušiš li? Piješ li pivo iz flaše? koliko puta dnevno gledaš hentai?
Ako je tvoj odgovor na sva tri pitanja da, onda nisi u analnoj već u oralnoj fazi. A potvrdan odgovor na treće pitanje mi još kazuje da nisi shvatio pitanje.
Zaostao kako god se uzme... :( Sad really....

:)

a ti piro radiš tako dobru psihoanalizu povučen sopstvenim iskustvom ili...
:)

pa garantovano. piro ovo ustvari pise o sebi. postavio je barijeru da kao analizira druge, ali svakog kog pogleda, vidi ga na samo sebi svojstven, nadrealan nacin, sto znaci da gorepomenuti veoma moguce pati od blagog oblika sizofrenije

Kelte, to što ja bolujem od šizofrenije ne negira tvoje probleme.
Reci mi: Da li te ježi škripa metala? Voliš li miris benzina? Kako si se osećao posle svog prvog anilingus iskustva?

Euglena, jel imam nekog "posebnog" da analiziram za tebe? :)

Citat piro: "...koliko puta dnevno gledaš hentai?... Ako je tvoj odgovor na sva tri pitanj da..."

Na ovo pitanje ne može da se odgovori ni sa "da" ni sa "ne". :)

pricam ja. potpuno pomerena realnost

Barra:
"Na ovo pitanje ne može da se odgovori ni sa "da" ni sa "ne". :)"
No!?!?!? Really?!?!?
:)
Nisi video: "A potvrdan odgovor na treće pitanje mi još kazuje da nisi shvatio pitanje. "
Cccc...
;D