Prijava

:D

Piromane,ajde reci nesto 'bout me new avatar?

Kad cu ja doci na red?:)

Hoek, šta sa njim?
Imaš jedan sasvim normalan, lep i nadasve pristojan avatar.
Očigledno si staložena osoba sa jasnom predstavom o sebi i realnom slikom o svetu. Sam čin stavljanja sopstvene slike kao avatar pokazuje jaku volju i samopouzdanje. To treba ceniti.
Samo tako nastavi.
Reci mi: Čitaš li novine od kraja? Da li pogledaš toalet papir posle brisanja? Kako si se osećao onog hladnog popodneva kada si se vratio radnije iz škole i zatekao svoju sestru u strasnom zagrljaju sa njenom drugaricom Milenom?

Ne,naprotiv,u novinama citam samo zadnju stranu.
I nemam sestru,niti ona ima drugaricu Milenu.I tada nije bilo tako hladno.

Dobro, Hoek, povremeni simptomi alcahajmera su logični kod osobe koja preferira roze krzno.
Reci mi: Čačkaš li nos kada čekaš zeleno svetlo? Da li pljuneš u wc šolju pre šoranja? Kako se osećaš u ženskom korsetu.

Ja ne cekam zeleno...ja cekam zuto....i tad ne cackam nos.xD
Na osnovu cega ti izvlacis ova pitanja koja bi trebala da nesto odrede? :D

Iz naftalina. :)

Na osnovu ničega. On ih samo random postavlja. :D

на основу мог аватара није тешко провалити ко се крије иза њега :)))

Pa ni na osnovu mog nije mnogo teško znati ko se krije...

Pobesnelo kuce?!?!?!?!?xD

Planinu od psa zoveš kučetom ? I to pobesnelim...
Ja sam iskren ljubitelj pasa, onih velikih koje kada vidiš pomisliš da su medvedi... Za mene su čivave genetski modifikovani pacovi...

@Sonoftomorow: ti si veliki, dobar, neustrašivi pas koji ponosno šeta ulicom, gledajući samo pravo i nepomišljajući da udostojiš pogledom male džukce koji ti laju oko nogu. Ne voliš vrućinu, ne voliš mnogo da šetaš, voliš kad te hvale kako si lep i veliki, voliš da te češkaju, mada se najčešće češkaš sam, družiš se sa mačkama, ne juriš ih, al kad same dođu puštaš ih da spavaju na tebi, oko tebe i ispod tebe. I obavezno spavaš popodne :)

euglena: bivsi pusac

Celt - neko ko ume dobro da se ugnezdi, u svakoj situaciji, svakome da dodje pod kozu. Ne bira nacin, jer moze sve sto hoce. Naravno, u pozitivnom smislu. :)

Genetski modifikovani pacovi!!??!?!??!?!?

Čivave? Naravno da jesu...

Neo: Sadašnji pušač sa erektalnom disfunkcijom.
:p