Prijava

Pa tu je Vuletova mama sa nekim malim Cigančićom koji joj je tražio 1 euro dok je bila u Parizu.

Celt je izašao iz faze odojčeta (prethodni avatar), a sada je ušao u pubertet pa je naglo izrastao ("izvukao se") i smršao.

Oсоба која воли мачке и која стога треба да ме узме.

Ja znam... A ne znam kako vi mozhete da znate... Pa me zato zanima

Mislim da je red i na mene.

Redaljka i na tebe a Otaku? :)

Oš da me avataroanaliziraš ili ne Mešo?

Nećem. :) Evo, da probam. Ti si mnogo ljubopitljiv čovek. Na pitanje odgovaraš pitanjem. Na prvi pogled ličiš na asasina, ali kad te bolje čovek pogleda (što ne preporučujem :)) vidi samo loše odjevenog čoveka i još lošijeg grafiti majstora. U dubini duše (koju nemaš) si komunista, zato je znak pitanja nacrtna crvenom bojom. Imaš problema s gasovima, sav si uprđen, što se da viđet' po avataru. Znači, manje svega što si dosad jeo, a više voća i povrća. Nećeš duže od toga živjet', samo će ti vrijeme sporije prolazit', i prdež će ti ljepše mirisat'. Ljubav: Ovaj mjesec će ti bit' sekstra. Merkur ti je ušao u Veneru, a Mjesec kara zvijezdu Danicu. Tako, dijagnoza ustanovljena, mo'š se uspravit' i obuć' gaće. :)

dodjoh i ja na analizu

Ja tebe radit' analizu neću, smrde ti noge. :)

a bez mene osta' meša aj' i mene avataroanaliziraj,pretrpi malo za ljubav bracku...

'Oću, pa da promijeniš avatar, i šta sam onda uradio? :)

oćeš ja da kažem šta si radio?

Reci. Sto me sve pitate mozete li da uradite nesto sto je vezano za mene? :)

ja neću bez tebe ništa da radim

Ni ja ne radim nista bez mene. :)

pa znam, uvek tražiš pomoć

Jeli tebe Sevast neki rod?

ne znam možda nikad se ne zna, a što pitaš?