Prijava

Ja sam učinila u neku ruku i dobro i loše delo, ali je ispalo na kraju dobro... :)

Kupio jednom cici ciagare, bolesna mu noga pa da ne silazi covek sa traktora, trebali bi mu dvojica da ga vrate na isti... Redovno kupujem hleb nepokretnoj bab i ostale potrebestine, kupio kalendar od coveka koji je na poledjini istih napisao da je gluvonem i da mu moj prilog mnogo znaci kasnije to isto uradio istom coveku i u Soko Banji, sta znam, ako iskoriscava nek ide njemu na dusu,meni je savest cista, sto kazu ljudi, toplo oko srca, 20 dinara meni nije mnogo a njemu? Isti odnos prema prosijacima, kad imam, udelim neki sitnis, kad nemam jebiga nemam. Sta je za mene da dam npr. 20-30 dinara i da ne grickam suncokret na autobuskoj (a pre toga pojeo cetvrtinu sa sirom)? A njoj/njemu tih 20-30 dinara mozda znaci dan vise bez gladi sta znam... A jednoj prosijakinji ne dam bre pare pa da me moli, trazila ona od caleta neki dinar on joj dade 20 dinara i rece joj da podje sa njim kuci, dobice 2 obroka dnevno i novac za treci + novac koji zaradi tako sto ce brati visnje u vocnjaku kod nas, "gospodja" se osetila uvredjeno i odjednom iz poniznog stava prelazi u fazon " ja kod tebe da radim dziberu seljacki, ja sam gospodja za tebe", obrte dupe i ode...a zena je mogla da bere 3-4 danada uzme 500-600 dinara i da ima sva 3 obroka dnevno za to vreme. Ja sam nju zapamtio i zato pare ne dam pa da me bije maler, ma necu da joj dam pare pa cak i da me Maler bije.

u petak sam ustao nekoj gospođi da sjedne u busu, pa kad nisam izgubio glavu...
ako je to neko djelu, mada mislim da je to stvar opšte kulture,kao i to da ponesete kesu poznatoj starijoj ženi ili čak i muškarcu... a zapravo je vremeno postalo dobro djelo jer smo otišli u kurac...

svakodnevno jednoj babi kupujem namirnice. tu iz komšiluka. nadam se da će da mi ostavi gajbu.

U Petak. Izveo sam ružnu devojku u grad.

CITAT
zrtvovao sam se i unistio izvjesnu kolicinu rakije, da ne dodje do ovih maloljetnika.
TACIT
hahahaha ovo je dobro

Izvinio se jednoj gospođi što sam joj petom (koja je u direktnoj vezi sa mojih 115kg), stao na prste.
Ako je za vajdu - dosta je!

Objašnjavala hemiju jednom osmaku (bratanac).

Pronašla sam novčanik jedne penzionerke i ko bez duše jurila kući da je preko 988 nađem i javim joj da ne bi odjavljivala neke silne kartice. Kada smo se našle da joj isti vratim, grlila me je i plakala i rekla da sam joj vratila veru u ljude.

Raskinuo sam sa devojkom pre dve godine.

Izvinio se jednoj gospođi što sam joj petom (koja je u direktnoj vezi sa mojih 115kg), stao na prste.

Auu bre:) ja sam kontao da ste vi doktori mali i ćelavi :D na koju to visinu?
da ne skrećem sa teme, uhvatio sam čilagera koji se zamalo polomio...

Malopre. Zalepila šamar jednoj budali.

Pronašla sam novčanik jedne penzionerke i ko bez duše jurila kući da je preko 988 nađem i javim joj da ne bi odjavljivala neke silne kartice. Kada smo se našle da joj isti vratim, grlila me je i plakala i rekla da sam joj vratila veru u ljude.

Lol. Jeste sad.

Ama, kakav TACIT, TATIC! :)

ТАЦИТ Ivana
Ama, kakav TACIT, TATIC! :) ТАТИЦ

не ради вако Ивана, мислим да грешиш

Fejlovo sam. Haha. :)

Ali nije normalno koliko neki ljudi baronišu na ovoj temi, znači strašno.

Radi, editovo sam. :)

Ја не чиним добра дела, ја сам говнар!

Ti svršavaš na mylycine slike, provereno!