Prijava

То није добро дело!

Znam da nije, samo napominjem!

Па мајка му стара, помислиће народ да сам манијак неки!

Ja sam pustio komšijinog rotvajlera sa lanca na ulicu. Da ne cvili jadan.

jesi ga nahranio pre toga?

Ja sam pustio komšijinog rotvajlera sa lanca na ulicu. Da ne cvili jadan.

Mukica, mora da se zabavio glođući kosti neke bakice.

Šta ima da ga hranim, neka ga hrani komšija. Jesam dobar, ali ipak nisam duša od čoveka.

Davao sam instrukcije iz matematike jednom osnovcu. Mislim dajem ih, kad zatreba pomoć. I dok je padao snijeg, dobrovoljno sam ga razgrtao oko zgrade.

zagrlila sam nekog kome je zagrljaj bio potreban.

Konstantno radim dobra dela. Bez sarkazma. Malopre sam prosjaku dao poslednjih 20din iz novčanika.

radio sam,ali necu sad o tome da pricam,jer onda ko i da nisam

Popio sam 2l kokakole sam! kažu da šteti, pa ja da pomognem ostalim ukućanima! Fak jea

radio sam,ali necu sad o tome da pricam,jer onda ko i da nisam

Ovaj rad.
Mada je kul kada si kulturan (jednostavno) i tako nekome spasis zivot ili slicno, a tek posle saznas. Kako posle toga da budes nekulturan?
Mada, uvek vazi ono: Nekulturan covek nikad za sebe nece reci da je nekulturan. Umesto nekulturan moze da se ubaci i glup i jos ponesto...

imamo takvo secanje da se npr ne secamo sta smo juce radili, ilki nekog plemetinog dela, a greha iliti loseg dela se secamo do najsitnijeg detalja iako je to bilo pre npr mnogo godina.

Panćera, u pravu si. Učinio sam dva zlodela i sećaću ih se dok sam živ.

тај фазон, исто важи и за сећање других људи, урадиш једном нешто лоше и сва добра дела се забораве. тако сам ја једном мувао једну рибу, био баш пажљив, пружао подршку, куповао неке ситнице због пажње и најзад кад смо се смували, јебем је је код ње гајби и улази њен ћале забезекнут и прељуте фацијалне експресије, поче да се дере на мене, где ми је онај пиштољ, срам те било коњино педофилска ЈОШ НИ ОСНОВНУ НИЈЕ ЗАВРШИЛА

јбт овај пост је отишао у тотално погрешном смеру, ал јбг такав сам вам ја, неукротив и непредвидљив