Prijava

Prosto pitanje.
Ne mislim na neki ortački zajeb, nego baš zajeb, podlost.
Da li se kajete?

Скоро на каунтеру заклах лика којег ужасно нервира када прима френдлифајер :Д

Kajem se oče, oprosti mi...

Doter ne zanima me virtuelno...

rajko ja nisam odgovoran za te stvari, oprost i slično...ja samo pitam...ti trebaš da se suočiš sa posledicama svog dela i da sebi oprostiš...

Чекај мало. У неткафеу је било. Знам лика добро, и знам да га то доводи до ивице нервног слома. Виртуелно злодело које се врло изражено пројетује у реално поље...

to je već njegov poblem..što se nervira...jeste da si mu ti svesno to uradio ali treba da nauči da gubi...to da si uradio meni ja bih se nasmejao..tako da nema težinu...imaš nešto drugo...

Ниси схватио. Иста смо екипа били. У томе је ствар. Да сам противник било би само смешно. Овако је баш било пакосно.

Данас. Управо. Зајебао сам себе јер имам проблем да неким недотупавним људима објасним да је неком важно да види у менију са десне стране КО ШТА СЛУША тренутно, а да је неком важно да знају КО ЈЕБЕ тренутно. И желим да се извиним свим колегама са теме ЈЕБАЊЕ 2 што моја иницијатива да се тема из подфорума ИГРЕ пребаци у неку категорију коју заслужује није уродила плодом, осећам се одговорним за Кикино бановање, брате ИЗДРЖИ, ПОЈЕБИ нешто и за нас док си 5 дана на одмору, а и ми ћемо за тебе ако буде, наравно... Држимо се заједно, као и до сад. КИКА ЈЕБЕ!

Doter nije bre..to je virtualno..to nije stvarno..nije bitno..nema težinu jer ja samo igra...kao kad nabiješ auto-gol zato što si ispizdeo na ortaka..pa šta?..utakmica se završi vi odete na pivo..nije neka zloga..više je ortačka zajebancija...

Dankan pravda za Kiku!!!!!!!!!!!

Pravda za Kiku i za definicije!

i ja jebem..postovao tamo tri puta ali nema mog komentara...

PRAVDA ZA KIKU!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111

Ево да пејстујем мој комент са закључане теме, мислим да сам 108% у праву. Деловање тог човека никад никог није угрозило. Као ни ЈЕБАЊЕ уосталом.

Господе боже, човек не сме ни да се похвали својим способностима у кревету, а да се апстиненти не осећају прозванима!!! Овај човек не шири мржњу, не позива на оружје нити на уништавање омладине дрогом или спортом, овај човек шири љубав и производњу, једном речју ЈЕБЕ! Јебе попут Лакија, Шибе, Зазубице, Лестата, Мајмуноликог и мене, мада сам ја човек у годинама... Ако је то његов грех онда прихватам и ја последице његовог дела, јер ја не јебем ако Кика не јебе. Дакле, ЈА ЈЕБЕМ!!! Кико, држ' се, рођени ево и мене 5 дана да се бањамо заједно. И да... Да јебемо!

Е јеби га... Испадох добрица онда... Немам ништа за пријахвит ондак.

ЕДИТ:
Ја не јебем и јебе ми се за јебање.

Par ljudi sam čekala na minu i dočekala, nekad se pokajem, nekad ne. Nikad ništa što bi nekom ugrozilo bilo šta sem sujete, jebiga. Šta si ti javio uradio čim si temu najavio?
Hajd eto da čujemo.

dosta toga...par puta sam neke nabeđene ribe muvao samo da ih smuvam..najslađe mi kad se naprže da ih ispalim na prvom sastanku..one dođu, čekaju, cimaju svakih 5 minuta ja stalno kažem "eto me za 5 min, frka neka"...i na kraju ne dođem...

Zeznuo sam ženu. Svesno i ne kajem se. Htela je da sprema neke lazanje za ručak a meni se jele punjene paprike. Otišao na pijac, vratio se sa paprikama i rekao da nema kore za lazanje. Jela se paprika. Još uvek je varim...

u bre Nidžo..jel bilo vredno toga?..:))

javio, ima tema "my name is erl". tamo ima svašta nešto loše što smo uradili...

jebi ga lemajić nisam znao...postavio sam onu "šta ste dobro uradili" pa jer ova bila logičan sled...

nema frke, evo http://vukajlija.com/forum/teme/6732 ne znam što je zamrla tema. al ima da se načitaaaaš. svi smo se složili da je evomene pobedio...