Prijava

Džoni je pobedio. Pravda za papriku. javio da li osećam ipak dozu grižnje zbog sitnih pakosti čim postavljaš tu temu ovde?

a i postovao sam tamo...

ali dobro ovo je malo drzgačije..mislio sam na neku zlobu prema ljudima..tamo ima svašta...ovde sam se orjentisao iskljušivo na zajebe i podlosti...

Javio da, bilo je vredno toga. Volim stomakougađanje...:-)

aurura ne bre..nego sam hteo da napravim paralelu sa dobrim delima...otvorio dve teme...da vidim...bilo mi trulo da trpam na jednu...gužva...

Pa eto ja rekla, napravili mi zijan neki ljudi i ništa, neću se svetiti, ali ako legnu na minu sami, jebiga, legli.

aurora,sačekaš malo da zaborave,pa iznenadiš...ništa slađe,veruj mi.

svesno sam te kresno. Poezija, brate, poezija

Često nehotice (a nekad i namerno) zajebem razne ljude za neke sitnice. Ipak, nešto veće što mi pada na pamet mi je malo i krivo što sam uradio.

Bio ja sa društvom u nekoj birtiji i priključi nam se neki matori. Pričamo mi sa njim, a ortaci (mamu im jebem) odlaze jedan po jedan jer matori smara ko Krkobabić sa penzijama. Dakle, u pičku materinu. Ipak, mene boleo kurac jer sam već bio popio, i dok sam dovršavao No. X pivo, izvalim da mi je i poslednji ortak rekao da kreće i pitao da l' idem, a ja mahinalno rekao da ga duva i da hoću još da pijem. Bio sam prekinut jebiga.

Kako je ko od ortaka odlazio, ostavljao je pare za svoje ispražnjene flaše.

I pijem ja tako sa čičom, naručujem kao magarac i sebi i njemu. Smara čiča sa nekim ultra tajnim otkrićima što je našao na netu, a ukradeno od CIA-e (mo'š misliti), pa kako će on to da rekonstruiše, pičke materine. Ja onda uzeo da se proseravam kad sam video da je čiča umobol, počeo da se frljam sa nekim terminima ko da sam ne daj boće političar, pa se čiča primio da mi zajedno to odšljakamo. I objašnjavam ja njemu kao, al' sve tako da ništa ne ukapira jer ni ja ne kapiram šta pričam. I naručujem nove ture.

I kad je čiča otišao da piša, ja zapalio napolje i ostavio njega sa računom od pet-šest hiljada, sa u džepu isto toliko para koje su ostavili ortaci za popijeno.

Malo mi je žao, al' ko mu jebe mater, šta koj' kurac jede govna, pičke materine.

:)
ja sam fina to svi znaju. ne znam sta cu na ovoj temi jebote.

@jana znam ja :P
gambi, nemam reči!
pa makar ti imaš para (zna se gde radiš) :PPP

zeko ubi mi gambi zelju da te zekim :D
mnogo ste bre zli ljudi

Au gamby, koje si ti govno, obesila bih te za jajca da su mi pri ruci.

Ja prvi put kevu slagala u životu pre neki dan, rekla joj da sam izašla na neki usmeni i da sam pala, a ustvari uopšte nisam izašla da se ne izblamiram, jer nisam pojma imala.
I meni taj ispit prođe studentsku, izgleda da su mi greškom upisali da sam prošla i to mi keva sva srećna javila.
I sad me jebeno grize savest, umesto da se radujem zbog ispita skinutog s kurca :)

Hahaha, gamby, carski. Doduše, i bednički u isto vreme. Ali 'vako smešno kad se pročita. :)

Ma znam, ćuti, i mene sramota, al' ne mogu da kažem da mi je nešto mnogo krivo.
Nemam ja ne znam ni ja koji osećaj krivice, al' i ne praktikujem da pravim neke pizdarije.
Sad, dešava se i da napravim, al' ovo je ja mislim najgore što sam uradio. :) tako

Ma ok, ništa strašno. Možda će sad masovno početi da te ubacuju u onu temu "kome bih platio pivo". :))

Ja kradem zlato iz kuće i drukam roditeljima da je mali burazer. Tuku ga nekad kaišem, a nekad nekim belim gajtanom. Ali ja sam pajdoman, pa ne znam jel treba da mi bude krivo i da li se sve to računa?

ma ne računa se..ako si pajdoman sve ti je oprošteno...