Prijava

Dzaba Somi njemacki server kod mene blokira to sto si postavio.

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
PREEEEEEEEEESTAAAAAAAAAAAANIIIIIIIIIIIII

Tako ce nekome biti blokiran ulaz u Ameriku
AH AHA HA HA HA

OČEKIVALA SAM BAR HVALA OD BOHORA.

Nece da se zahvali kad je i sam svestan kome ide sonja

Išao sam po kafu anđele. Hvala svakako iako mi nije bila namera da ovim lepim gestom pridobijem tvoju lepu drugaricu. Hvala još jednom, srce si.

Kada pojedem kivi osećam izvesnu nelagodu u vršnjaku, ma koliko vam to čudno zvučalo. Pa ako ima neko od eksperata sa DIF-a, pošto oni imaju anatomiju, da reši misteriju.

Probaj da ga zalijes svepsom

Na trenutnoj naslovnoj strani Vuke samo su 2 definicije mlađe od godinu dana. Najmlađa naslovna definicija stara 2 dana ima ukupno jedva preko 100 ocena. Tuga.

кога боли курац

Vas čekaoničare i forumdžije ne bole kurci...ali ovo je bilo skroz kulijana mesto, mesto gde se cenila lepa reč, vodile inteligentne rasprave i bilo je duhovitosti...

sad ste došli vi, prosek na definicijama (to malo što se poslednjim atomima mozga sastvili) je 25 što govori o vašoj duhovitosti i visprenosti, teme na forumu su merkat ili medjed, i uglavnom su se svele na najebavanje majke i napušavanje kurcem, što govori o vašoj inteligenciji...

i to ne bi toliko bilo žalosno, nije ovo prvo mesto koje su divlji i polupismeni zasrali svojim govnima i tako obeležili teritoriju, a samim tim oterali pitome koji neće da prljaju noge a i ostale ekstremitete u vašim govnima...

žalosno je što ste vi mladost ove zemlje.

vodile inteligentne rasprave i bilo je duhovitosti

ти си отворио тему морам некоме да се изјадам, не говори ништа о интелигентном и духовитом молим те

teme na forumu su merkat ili medjed

Nemoj da diras vidru vis da je nervozna juce me banovala....

Ahahajajajajaahahahajajajajajahahahahaa....

Marko, našo si se prozvanim a? Lepo kad kapiraš...

i ta tema je otvorena iz sprdnje...i u njoj ima više duhovitosti nego u nečijem celom životu...

kad nemaš šta da radiš a ti uzmi čitaj tu temu od prve strane...pa ako sam te slagao a ti dodji da mi kažeš...

Ne dirajte Javia, on je sa Kosova

Ahahahaa, ne Maestro, javio je gradjanin sveta a ti nisi mrdno dalje od svog sela...