Prijava

јебо ме коњ верио сам се

pa kako, pa za koga???

zar je važno ako je iz ljubawi :D

Марко! Па ти јебеш?!

a i ja pitam ko da sam blizak sa jebacem :D

looool marko se verio kad su mu davali 40 dana

е не зајебавам се што је најцрње

Jel ugovorena svadba, jesi išao na viđenje? Pošto su danas virdžine?

Маркo
јебо ме коњ верио сам се

Protiv koga?

Pa zar niko da čestita čoveku?

Aj! Čestitam! Nek je sretno i dugovečno!

jutros trebali da guramo neki kombi sto nam je juce ostao zaglavljen. sinoc se dogovorili da ja ujutru u 6 budem na mestu gde je kombi, dao mi cale za taksi do tog mesta posto ima 20ak minuta hoda, samo sam ja hteo da sacuvam keš za izlazak i odem peške. probudim se u 5, lepo se umijem, sredim i pođem. dođem tamo, cekam do 7, smrzavam se, uđem u kombi, izađem, hodam napred nazad, izduvao. zove me ćale i kaze da su nas ispalili ljudi koji su trebali slepati nakon sto ga mi izguramo s tog mesta, i ja popizdim, besam, jer sam juce ceo dan radio, spavao 2 sata, da bi me ovako izdrkali i upalim svetla na kombiju, posto je mercedesov onaj stari kockasti, svetla se pali okretanjem nekog sranja, i ostavim da akumulator se isprazni, kutiju za punjenje akumulatora preko struje izlomim i bacim u kontejner, a klešta za punjenje s drugog vozila bacim u usputni smrdljivi kanal. sad me grize savest, ćaletu sam rekao da je debil jer nije zakljucao kombi pa su mu degeni kao on pokrali sve sto je bilo unutra. I nek se sad sam jebe sa kombijem, kad me tretira kao idiota. A krivo mi je, jbg.

EDIT: samo da dodam da mi se izvinjavao , i dao mi crvenu kao da se iskupi i uzeo sam

Sudeći po konstituciji pre će Kremenko tabanima da vozi auto, nego ti da poguraš kombi.
A nisi provaio da te ćale jebe kad njegov kombi ti ustaješ u 5 ujutru da guraš, a on spava sve u šesnest?

Marko mogao si neki sočni detalj npr. čorbast pasulj kako sprema i sl.
*može i na čet brže ide spika.

Pa nije cale te ispalio nego stoka ta..

Sale d snajperist
Pa nije cale te ispalio nego stoka ta..

upravo, samo sto je, sudeci po kapiranju, dionisio zaostao

Panc brt, koliko god da si bio nervozan i sve kontam te, ali em si izjebo kombi calu, em si mu uzo crvenu em se izvinjava tebi..
Jbg ono preterao si