Prijava

Ја се таквом општом НЕкултуром не бих хвалио.

татјана ник јебена

Stevane razočarao si me, moraću da te udavim ćebetom.

Koliko Kalina prosečno kupuje knjiga na sajmu

Ne bi se našlo puno takvih ljudi, ali par budala bi.

Pa upravo tako, lepo sam napisao osteceni za 700rsd

10 budala, 10k otprilike Ps. S obzirom na to da su mogli da porobe Steca da im radi ceo dan za 1k, a ovako izgube 10k, nije isplativo. :D

Slobodan Šarenac > Tatjana Nik

Ma kojih 10k ti sto dodju da se slikaju slikaju se kako su razgledali knjige fazon pored standa. A i ako kupe nesto kurac od soma, pa dok plate ulaz, akva vivu i da pojedu nesto ostane im 230 onih o kojima sam pricao

Nik joj je Tatjana, kako se zove?

Ps, nisi svestan koliko pozerčina ode na sajam, štekaju mesec dana, kupi gomilu knjiga slikaju to i okače na Fb sa sve #sajamknjiga #edukacija #čitamo.
Povraća mi se od takvih. A to su ti isti ljudi koji prate većinu tih stranica na fbu.

A ko je namerio da ide na sajam da nesto kupi kupice jer ili vec zna sta ce da kupi ili ce kupiti ono sto nadje povoljno puca mu kurac da li nekoga izrabljuju.

Aj da objavljujemo slike malih tajlandjana od 8god(koji su realno umilniji da tako kazem od steca) kako prave najk patike da vidimo dal ce pasti prodaja hahahahaha

Ps, nisi svestan koliko pozerčina ode na sajam, štekaju mesec dana, kupi gomilu knjiga slikaju to i okače na Fb sa sve #sajamknjiga #edukacija #čitamo.
Povraća mi se od takvih. A to su ti isti ljudi koji prate većinu tih stranica na fbu.

I sad ocekujes da neko takav drustveno-kriticki razmislja i ne kupi NEKU knjigu jer su sutnuli steca hahahah pa vi sami sebe demantujete leba mi

Na sajam knjiga dolaze uglavnom dečurlija koju dovedu učiteljice i puste kao besne da razgrabe hemijske i pokoji blokčić, što je najcrnje to nije samo na sajmu knjiga, znam meni na sajmu građevine pun kurac onih dođu i bukvalno pitaju jel ima šta za džabe, hemijski nešto, dolaze i stariji ljudi, fazon 50 godina, tu vidiš kolko smo sjebana nacija, dođe da nakupi hemijske, da rešava sudoku posle godinu dana.

A realno kad pogledaš od skoro 100k dživdžan lajkova kad se đuture sabere ako su kupili 10k knjiga za života, dosta. Ne kažem ja to da prcam stevana nešto, nego realno, dživdžan ima drugu ciljnu grupu.

Ps je u pravu jbg. Nije da je internet reklama za podceniti al ovde ciljne grupe niđe veze
Ja kad oću kupim nesto tj kad mi treba nema te reklame loše da me spreči. Ono s Matijevićem bilo bum 23,7 dana i to je to. Važi što mu je pao promet
Eo Vučića 5 godina antikampanja ide i klinci jebeni od 14 god pevaju sistem te laže al jbg ti klinci nemaju pravo glasa i ćao poz

псето - у праву је све

I sad ocekujes da neko takav drustveno-kriticki razmislja i ne kupi NEKU knjigu jer su sutnuli steca hahahah pa vi sami sebe demantujete leba mi

Nivo statističke greške. Od 10k ljudi će se naći 10.

Ne znam evo, da meni vrabac sa šoljom u ruci kaže izbegavaj knjige ja bih se barem zamislio, još gvožđe kad doda 76 razloga zašto ne treba čitati nema sumnje da sam već pokoleban

Бохор
Ps je u pravu jbg. Nije da je internet reklama za podceniti al ovde ciljne grupe niđe veze
Ja kad oću kupim nesto tj kad mi treba nema te reklame loše da me spreči. Ono s Matijevićem bilo bum 23,7 dana i to je to. Važi što mu je pao promet
Eo Vučića 5 godina antikampanja ide i klinci jebeni od 14 god pevaju sistem te laže al jbg ti klinci nemaju pravo glasa i ćao poz