Prijava

Poenta onog teksta je da ne viđamo sahranjivanja Kineza jer ih je u zadnjih deset godina u Srbiji umrlo tek tridesetoro

Ne znam kako da reagujem na ovu informaciju

Ma boli me kurac tačno da je ganjam da jebem, nego dosadno na forumu pa reko malo da se družimo.

e kao što ne viđamo ni sahrane Jevreja, videćete za 10+ godina kada kod Pupinovog mosta nikne kinesko groblje

a sto da ne pisam po svojoj zemlji, jel ima mozda nesto lepo da se kaze o srb?kakve su to patriotske nebuloze.ako je moja zemlja ne znaci da moram da mislim lepo o njoj.ko normalan moze da misli lepo o srb.nije bitno sta me drzi ovde, uglavnom ovde sam.i ljudi sigurno ne treba da cute kad vide da je lose stanje u zemlji.

Al mogla bi proći, ima onako finu guzičicu.

I taj sjetni pogled, kao da veli mene više nema al imate još mnogo važnih utakmica.

Ko bude na Banjici nekad nek obiđe da je vidi, baš specifičan pogled.

Ajd, ješa i nema preko trista u gradu, to mogu da razumem.

Al jevrejsko groblje ima u Bgd.

Skocimisu idem ja sutra, ako ne rade idem u ponedeljak, javljam sta sam napravio

labokv

a sto da ne pisam po svojoj zemlji, jel ima mozda nesto lepo da se kaze o srb?

tužno, ali istinito...

ni najvećim neprijateljima ne bih poželeo ovo što preživljavamo ovde...

labokv
a sto da ne pisam po svojoj zemlji, jel ima mozda nesto lepo da se kaze o srb?kakve su to patriotske nebuloze.ako je moja zemlja ne znaci da moram da mislim lepo o njoj.ko normalan moze da misli lepo o srb.nije bitno sta me drzi ovde, uglavnom ovde sam.i ljudi sigurno ne treba da cute kad vide da je lose stanje u zemlji.

Stanje svesti dijagnoza apsolutna kurčina.
Ovako.
naravno da ima, ima previše toga lepog. Zemlju ti ne čine samo političari na koje si kivan iz primarnog razloga jer od nerada očekuješ da profitiraš i onda kriviš druge.

.ko normalan moze da misli lepo o srb

Ovakva izjava pokazuje krajnju ogorčenost primarno ličnim životom i traženje opravdanja u svemu osim u ličnoj krivici odgovornosti spostvenog života

Izvino labokv što te jebem životno ali tebi treba jedna opaka šamarčina

Sve što je Cara napisao, ja isto mislim, samo nisam imao snage, ni živaca da kanališem u komentar.

Srbija je divna.

Ako vam se ne sviđa Srbija idite u Bosnu, budite 4 dana tamo i kada vam se peti dan bude išlo u bioskop jebeni vratite se u Srbiju. Jebote bog.

Jebo vas lebac, tačnije tebe labokv. Jesi li ti u stanju da razlikuješ zemlju Srbiju od države Srbije, pošto ti očigledno država Srbija toliko ide na živce.

Svaka zemlja je do jaja ako si u dobrom polozaju.

Ma kurac, džaba mi i položaj i pare i sve kad u jebenom Doboju ništa ne postoji PLUS svi me znaju i generalno svako svakog zna, za mene je najgori osjećaj upravo to.
I neki dan iz busa izlazi lik iz Doboja EEEEE VIDI NJEGA, OKLEN TI
upucaću se.

labokv sine ti ako misliš sebi dobro moraš da zauzmeš drugačiji stav, prvenstveno kritičku misao koju u mizernoj meri i poseduješ, moraš polako ali sigurno da preusmeravaš prema sebi. Kada si to u stanju onda prelaziš u sledeću fazu, a ta faza se naziva spoznajom. Kada spoznaš primarno svoje mane i shvatiš koliko ne znaš onda si tek u stanju da ideš na sledeću lestvicu.

Ovako se na žalost, ti a i jedno 30% Srba, guši u jebenim vlastitim govnima

caro ti ili si kontras ili nikad nisi krocio van srb, mislim na razvijene zemlje.prvo ja imam 10 god radnog staza.dve firme u kojima sam radio su propale, u trecoj mi nisu produzili ugovor jer se zaposljava iskljucivo po politickoj liniji.da ne pricam o haoticnom drzavnom uredjenju, radu institucija, posebno bolnice, korumpiranost lekara, policije, zastarela tehnika u bolnicama.jbt imaju zubarkse stolice iz 70ih.totalna katastrofa ti si lud ako to ne vidis.pa onda ako cemo da pricamo o toj prirodi kojom se dicimo.vidi ako mozes idi bar do slovenije da vidis kakve su njihove, reke sume, planine, odmaralista a pogledaj nase(pune otpada)da ne pricam o infrastrukturi pa jbt u bg imate rusevinu u centru grada, losi putevi, smece, oronule fasade..pogledaj kakva kola voze na zapaadu a kakva se voze ovde 40% vozila cine jugo i zastava.i ti kazes lepo je u srb..i nisi ti za bolje