Prijava

Rasprava je sledeća Ljudi koji se nazivaju Određivačima kvaliteta naprave takvo sranje koje ni pas s maslom ne bi pojeo i nastave, sad kako vidim, da se sprdaju sa članovima sajta. Ništa drugo. Tebi je hiperbola In Memoriam? E moj Džimi.

Ne lešinarim! Bilo bi lešinarenje da ste vas trojca smenjeni. Inače ne bih imala ništa protiv da budemo kolege!

Окет, бре. Баци се онда на писање ЦВ-ја па код Каизена.

Odgovorio sam ti na prethodnoj strani Džimi, za svaki slučaj da ti ne promakne.

Да и ја упутим извињење за непријатности и узнемиравање. Шала је реално непримерена и све критике у вези ње су на месту.

ae dosta vise, izdrzali su muski baraz, ne preterujmo i mi

Odgovorio sam ti na prethodnoj strani Džimi, za svaki slučaj da ti ne promakne.

Промакло, извињавам се.

Ne prolazi ni jedna rasprava a da ja ne pomenem tebe? Šta koj moj!? Desi se često da se ne slažem s tvojim mišljenjem, ali daleko od toga da sam se stalno javljao da ti kontriram,

Извини, али мени си познат по томе некако. У дискусији у којој је нпр. 5 људи за, 5 против (и ја против), ти се увек хваташ за оно што сам ЈА рекао, иако и остали имају сличне аргументе. Не знам зашто. Што сам ја толико битан? Исто раде и онај Џерихо и Вирус 15, зато вас стављам у исти кош.

Koje gadosti na fejsu? Ona zajebancija na "naćiću te u gradu"?

Да. Те ''зајебанције''. Капирам да су могле да буду зајебанције ако је то написао неко кога знам, али се не сећам да смо ја и ти овце чували некад.

Stvarno, dovoljno je. Ko ima pametnija posla?

ae dosta vise, izdrzali su muski baraz, ne preterujmo i mi

Опуштено. :) Занимљивије ми је овако вече. Нисам код куће, па немам шта да радим, сем да дрндам интернет.

I ja nasedoh sinoć. Tužna je to žalost. No, sam sam kriv, prisustvo na Vuki je na dobrovoljnoj bazi.

Занимљива је психолошка анализа целе ситуације:

1. Показало се колико људи у ствари мрзе модове и једва чекају да неко срање дође од мода, да би га смакли
2. Показало се да су сви гладни власти. Видим, расписасте нове изборе. :)))
3. Показало се да су неки људи који су Блекија мрзели из дна душе у стању да окрену став за 180% и одједном га заволели. Касно то мало. :)

Ne dzimi interesantnije od psiholoske analize cele situacije je vase ponasanje
1. Pokazalo se da smatrate dobrom zabavom kad istripujete gomilu ljudi. Kada im bukvalno sjebete vece
2. Pokazalo se da ste vi picke koje se plase napustanja vlasti posto niti jedan od vas trojice/cetvoro nije dalo otkaz na mod funkciju
3. Pokazalo se da je vuka sajt za zajebanciju i ma koliko se kacili ljudi jedni sa drugima ne zelimo drugom zivom bicu zlo. I za to treba svakom autoru aplauz.
4. Pokazalo ste opet da ste picke zato sto ste obrisali vase usrane teme in memoriam. Zasto ih niste ostavili kad je vec takva dobra sala?
5. Opet. I nimalo iznenadjujuce se pokazalo da ste picke kad se izvinjavate u ime CELOG mod foruma
6. Pokazalo se da ste debelo zaludni kad moze jedna takva budalastina da vam padne na pamet. Predlazem ti da kad te majka sledeci put uvredi ili izgrdi da podmetnes mrmuna da joj javi kako si poginuo u saobracajnoj nesreci. Ako ti je vec stalo do ispitivanja stepena necijih emocija.
7. Pokazalo se da je mala saka vas totalno bez kicme posto dok nije dosao kaizen ste zakljucavali i brisali teme a kad je dosao onda pade izvinjenje i pustanje autora da pricaju sta zaista misle.
e to se pokazalo.
8. Pokazalo se da je stanje svesti svakog clana ovde na mnogo vecem nivou nego stanje tvoje svesti kao i svesti ostalih tvojih drugara.

Ma, kako da ne! Ko zna šta će vam još pasti na pamet!

I ja nasedoh sinoć.

Nemoj pisati tako. Nasesti znaci biti naivan i glup, a to nije tacno. Bio si iskren i emotivan. Post je bio ubedljiv. Reagovao si kao COVEK.

2. Pokazalo se da ste vi picke koje se plase napustanja vlasti posto niti jedan od vas trojice/cetvoro nije dalo otkaz na mod funkciju

О каквој ''власти'' причаш? Ово је сајт. :) Чуј, ''дати отказ''. ЉОЉ.
Е, да, мало смараш са погрдим именима. Још овај пост ће ти бити толерисан.

Ovako, moderatori se moraju smeniti! Postoji mnogo pametnijih ljudi od ovog Džimija. Džimi je oduvek nešto kenj'o! Izbori hitno! TROL! Rockangela za predsednika, i Auroru! Stani, jesu ovo izbori za ktitore? Imaš 200 dindži?

Извини, али мени си познат по томе некако. У дискусији у којој је нпр. 5 људи за, 5 против (и ја против), ти се увек хваташ за оно што сам ЈА рекао, иако и остали имају сличне аргументе. Не знам зашто. Што сам ја толико битан? Исто раде и онај Џерихо и Вирус 15, зато вас стављам у исти кош.

Ne znam šta drugo da ti kažem sem da je to tvoj lični utisak. Nemam ništa protiv tebe i nisi jedini čijim sam se stavovima suprostavljao.

Да. Те ''зајебанције''. Капирам да су могле да буду зајебанције ако је то написао неко кога знам, али се не сећам да смо ја и ти овце чували некад.

Ja se izvinjavam(to je sad u modi) ako si se zbog mojih komentara osetio ugroženo. Evo obećavam javno da neću da te nađem u gradu. Samo čudi me da su te samo moje ŠALE ugrozile, a ne i ostalih s kojima takođe nisi čuvao ovce.

Јана је у многоме објаснила. Риспект. :)

Ja bih da ovo zaključavam uskoro. Pala su izvinjenja, pale su teške kritike i napušavanja od strane članova( opravdano) i mislim da je vreme da stavimo tačku na ovu priču.

али се не сећам да смо ја и ти овце чували некад.

Kažeš ovo samo eto radi izreke ili si stvarno čuvao ovce nekad :P

Postovanje Jano! Svaka cast!