Prijava

Uroše, izvinjenje prihvaćeno s' moje strane.

Korleone, zakjlučavaj ti temu, ali ja ne vidim ovde da se neko izvinio osim Uroša (dobro, Džimi jeste, ali što popodne nije bio na Vukajliji...evo, izvinjavam se i ja što sedim za kompom u gaćama).

Kafkin post je oduvao, to je tako. Moje maloumlje mi ne dozvoljava da vidim da jeste.

unplugs

Koja slučajnost, a ja baš znam neke veštinice. :D :D :D :D :D :D :D :D (ređam smajlije da ne shvatiš pogrešno) :D :D :D :D

Е, супер, онда би вероватно могао да ме пребијеш. :) Мада, опет...

Džimi, ne shvatam kako možeš da upoređuješ žeđ za vlašću par ljudi i bolesnom šalom koju ste smislili.

Не упоређујем. Само сам приметио да је то прво настало као један од нуспродуката овог другог.

Korleone, zakjlučavaj ti temu, ali ja ne vidim ovde da se neko izvinio osim Uroša (dobro, Džimi jeste, ali što popodne nije bio na Vukajliji...evo, izvinjavam se i ja što sedim za kompom u gaćama).

Извинио се и МрМун. Ево, извињавам се и ја. Окет? :)

Ti, Vehbija, ako ne vidiš da se još neko izvinio, pogledaj malo bolje.

Ok, Džimi ti kako hoćeš, ja bih da stavimo ključ na ovo. Smara već.

Диви га вајо Џими што фура црн аватар још увек... Аххаха

ja prihvatam urosevo izvinjenje. Smatram ga iskrenim.

ajde deco, pisanje pa spavanje

vazno da je bleki na broju, ostalo ce se zaboraviti

mada ako je plata modovima 3000 evra i vredi se buniti

Ok, Džimi ti kako hoćeš, ja bih da stavimo ključ na ovo. Smara već.

Оно, како хоћеш. Ја сам рад да одговорим на све прозивке. Рећи ће после да сам пичка и да нећу да одговарам. Ти одлучи.

Jebo te, Breša vodi protiv Intera!

Ја не знам ни ко си ти. :) Први пут те видим на сајту.

Твој проблем.

Нервира ме само што се и даље понашате према нама као да смо олигофрени. Хронолошки:

Mr. Moon
To što su se pojedini članovi sajta isprimali je njihov problem. Ne mogu da verujem da su pojedinci toliko morbidni i da odmah misle na najgore...

Она Лули покушава да извади ситуацију:

Iz ovoga se može izvući samo jedna pozitivna stvar: pokazalo se da su članovi na ovom sajtu ljudi, sa svim emocijama kao i u stvarnom životu, i ne boje se da ih pokažu – sad više nije u pitanju „prijemništvo“, nego, kao što neko pametno reče – empatija.

И на крају, Џими анализира са психолошког аспекта целу ситуацију и изокрене причу. Не, Џими, није реч о томе ко хоће да буде модератор, ни ко вас не воли, болело ме уво сво ово време колико сам овде шта ко ради, али ми живце ноћас искидасте. Одакле вам то право?!

Skidajte crninu i dosta više :)))
Smorilo...

Nadam se da ste shvatili grešku i da vam ovako nešto neće više pasti na pamet. Toliko od mene. :)

Mr.Moone, kakve ti veze imaš sa ovim? Rekoh, i meni je od sveg srca žao što sam u gaćama, ali kakve to veze ima sa sinoćnom forom? Ae

ja prihvatam urosevo izvinjenje. Smatram ga iskrenim.

Е, људи! Јана прихвата извињење! :))
Јана иначе НЕ прихвата извињења.

али ми живце ноћас искидасте.

Ако си у некаквом сродству с Блекијем или ако сте у некаквој вези, што га ниси исцимала на моб да га питаш да ли је океј?

Пошто нисте ни у каквој вези, не видим зашто би ти живци били кидани. 0_о

Vehbija Ćoralić

Mr.Moone, kakve ti veze imaš sa ovim? Rekoh, i meni je od sveg srca žao što sam u gaćama, ali kakve to veze ima sa sinoćnom forom? Ae

Ništa... Zaboravi...