Prijava

LICEMERI ! Šta biste radili kad bi vas snašla neka hard kor skrivena kamera, linčovali producente? Ne serite bre, napravili su foru, samo što su ispali glupavi zato što nisu ostali dosledni i isterali je do kraja. Pa šta ako su vam pokvarili veče, nije ni prvo ni zadnje. Ali je tako očigledno da mnogi ljudi pucaju na lične netrpeljivosti ovde kojima je situacija poslužila samo kao katalizator.

eh jano, jano
ubava si jano

zakljucavaj bice belaja

Ja se izvinjavam(to je sad u modi) ako si se zbog mojih komentara osetio ugroženo. Evo obećavam javno da neću da te nađem u gradu. Samo čudi me da su te samo moje ŠALE ugrozile, a ne i ostalih s kojima takođe nisi čuvao ovce.

Није ме ништа угрозило. Да би ме неко угрозио, морао би да ми покуца на врата. И то наоружан или са знањем неке борилачке вештине, пошто тешко да би могао да ми науди овако на суво.

Али океј, ако си се шалио, онда разумем, погрешно сам сконтао очигледно.

E sto ne pogine stvarno neko od modova saljivdzija, kakav bi to senzacionalan zaokret bio... :)

Pala su izvinjenja, pale su teške kritike i napušavanja od strane članova( opravdano) i mislim da je vreme da stavimo tačku na ovu priču.

Vaistinu.

Kažeš ovo samo eto radi izreke ili si stvarno čuvao ovce nekad :P

Како не. Много волим овце. :)

daj bre dzimi batali svoj ultramegagiganarcis ego i reci....posrao sam govno...evo pojescu ga

смешни сте... сви до једног...

О каквој ''власти'' причаш? Ово је сајт. :) Чуј, ''дати отказ''. ЉОЉ.
Е, да, мало смараш са погрдим именима. Још овај пост ће ти бити толерисан.

malo smaram sa pogrdnim imenima?
slusaj lutko.
Ja prva kao osoba koja je juce smorena bila zbog vase sale smatram da imam za pravo da besnim.
Drugo pricam o istoj vlasti na koju se ti pozivas svakodnevno. Preko bana, napusavanja pa zakljucavanja... itd.
Posto vidim da svima predlazes da pisu cv kaizenu eto ja prva tebi predlazem da zamolis kaizena da te demoduje. Ali ne. To tvoj mali ego ne bi podneo. A ako zelis da me banujes zato sto ti javno i otvoreno govorim da mi smeta tvoje ponasanje jezikom karakteristicnim za recnik slenga. sta da ti kazem? nemoj? vazi.

daj bre dzimi batali svoj ultramegagiganarcis ego i reci....posrao sam govno...evo pojescu ga

Па, брате, примећујеш ваљда да сам ту и да не бежим ни од чега. Али имам и ја право да одговорим, зар не?

Извињавам се што нисам био ту у току дана. Јебига, виша сила.

I uzmi plastičnu kašiku, ne valja metalnom, reaguje sa vitaminima :D

Nisam video juce sta je bilo,danas sam video onaj poster o black holu, dao sam plus jer sam znao da je neka zajebancija.
Ne verujem ni da bih poverovao u tu pricu ni da sam cuo sinoc.

Smarko - sa kim se ti svađaš?

Ne postujte minut dok Džimi jede, polako :D

Да би ме неко угрозио, морао би да ми покуца на врата. И то наоружан или са знањем неке борилачке вештине, пошто тешко да би могао да ми науди овако на суво.

Koja slučajnost, a ja baš znam neke veštinice. :D :D :D :D :D :D :D :D (ređam smajlije da ne shvatiš pogrešno) :D :D :D :D

Au bre, ostavim vas jedan dan da na miru proslavim rođendan i vi napravite sranje. Majstore trola i ekipo, drago mi je što juče nisam bio na sajtu i drago mi je što čitam kako vas trpaju. Crna Rupo, drago mi je što si ipak preživeo moj rođendan, dovoljno mi je što je Milan Mladenović izabrao baš taj dan da nas "zavuek napusti".

Smarko - sa kim se ti svađaš?

Ja se nikad ne svađam, samo kažem čoeku za ovo govno :D

Па, брате, примећујеш ваљда да сам ту и да не бежим ни од чега. Али имам и ја право да одговорим, зар не?

Извињавам се што нисам био ту у току дана. Јебига, виша сила

znam bre..al sve sto ti ne odgovara, prebacis na salu ili preskocis...

niste precednici drzave ...al bre ovde ima svih profila ljudi..kojih nije mala kolicina..
imate odgovornosti!..
zamisli neki emo ljubitelj blek hola ode i isece vene...(zvuci sasavo zar ne 8) )

Džimi, ne shvatam kako možeš da upoređuješ žeđ za vlašću par ljudi i bolesnom šalom koju ste smislili. Ne razumem po čemu misliš da su oni kao ispali loši pored ovoga što se desilo?