Prijava

Аха. Какав си?

Онако. Какав си ти?

Добар. Кад пијемо?

Кад дођем у то твоје село лололо

Кад долазиш? :)

Нем појма ал ћу доћи, почецима марта месеца. Требало би

Е до јаја, брате. Долазим и ја.

А где бре то долазимо?? Сад мора и Фаца пошто си га тако неразмишљајући пустио у клан... штас размишљ'о!!?!?!

А у јбт, па нем' појма, нисам знао шта да кажем. :С А не мора да цимамо Фацу, одемо ми до њега. Јбг. Ту је то близу.

До братске нам Русије.. Отићемо што да не одемо.... ае сад ја мора дидем, вичу деца, мора загрејем воду! Очо сам, па се чујемо!

Ај жив био. Одо и ја да се спремам за руску зиму, јбг.

granata odbija od platforme za uzlijetanje aviona i skotrlja se u more

Pa nisu tad granate bile hajtek ko sad, mogle su i da se pokvare, pa ne eksplodiraju, znas koliko bombi i raketa koje su bacene 1999. kod nas nije eksplodiralo, nego palo kod nekog seljaka u njivu ili tako nesto.

Al' nešto čisto sumnjam da će se odbiti od platforme....

Pa nije se odbila, samo je pala i nije eksplodirala, a posto se brod ljulja i sve se trese, jer je bitka u toku, verovatno se njemu ucinilo da je odskocila, a u strahu su velike oci.

Mislim da su to kurčeve davorije, moj druže...

Pa vecina stvari na tom kanalu su kurceve davorije, ali ovo je dosta realno, sto bi lagali da granata nije eksplodirala? Mnogo kenjaju o nama, a preuvelicavaju tamo neke kretene, ali mislim da je ta emisija o Pacifiku najbolja na celom kanalu. Inace, kakvih sve prica ima iz rata, ova je mala maca.

Što bi lagali?

Uf, preopširna tema...

Što bi lagali?

Pa mislim nije to neka teorija zavere, ili neka cinjenica koja korenito menja poglede na svetsku istoriju, pa da izmisljaju i lazu.