Prijava

Mnogoštošta ne menja poglede na istoriju pa se skrivaju istine... Ovo je minorna laž naspram nekih... I dalje tvrdim da je nemoguće da te bombarduju čitav uboga dan a da preživiš nepotopljen, jebiga.

Pa ima kroz istoriju takvih primera koliko hoces. Kad nekog kenja, onda ga kenja.

A jebote, pa nije brod od lima sa Opel Kadeta. Pogađan, popravljan, ginuli, branili. Realno brod JEBE!

Pa da, nije to Varburg, pa da ga svinje pojedu. A Jorktaun je bio pogodjen torpedom, rupa 4x6 metara, nagnuo se 35 stepeni, jedva doplovio nazad u luku i popravili ga za 2 dana.

Jes', otplovio jer su frknuli u more sve što su imali, ostavili samo pertle...

Дај бре Скочимишу, ти си баш неки хејтер. Па није се то дешавало само америма, него и другима, само што једино амери имају емисије о томе.

Nisam hejter, samo ih ne volim zbog tog hvalisanja i ispiranja mozgova. To je priča o nepotopivosti njihovih brodova, nastala u cilju degradacije protivničke ratne mornarice i avijacije.

Isto što su komunisti radili svojevremeno sa svojim Sirogojno fikšn likovima, Boško Buha i pičke materine. Identičan kalulp. Trehaj u mene iz šturmgevera a ja ću te gađat ručnom bombom 'em trijespeticom' u glavu dok ne pocrkate pa ću se onda bacit u rijeku da mi psi ne razvuku tijelo.

Ta mante, molim vas.

Па исто срање, баш! Мада, није да није тачно, само немаш информације о другој страни, па се јавља таква слика.

E jbg, poenta je da taj brod nije potopljen. Da je preživio rat, da je JEBO.

A već smo rekli na početku o forsiranju Amera. A i mi bi isto tako radili da imamo mogućnosti.

Preživio ko i moj jugo kad sam ga slup'o prije 5 godina - kupio sam drugi al' se zovu isto - Jugo.

Dobro, potopili su ga japanci 1911.

Nisu ga potopili 1911. Taj brod nije ni plovio.