Prijava

TWINPEAKSE KAKO TE NIJE SRAMOTA TOSU SAMO DECA NEISKVARENA BOLESNIKU YBOG TAKWVIH KAO TI OVA YEMLJA JEU KURCU!!!

Мени није јасно зашто ми је већ неко време ова песма на најистакнутијем месту кад уђем на почетку страну Јућуба. Је л' то може да се плати реклама за читаву Србију или сам ја (или неко други са мог компа) успео некако да се претплатим на тај канал?

Ако већ и није пушила или чак јебала. Види ти те покрете лоло.

država je u kurcu zato što su TOma i Pičkousti izdali Vojvodu!!!

школарци су одавно у курцу, не капирам шта се сви чуде
већ има брдо оваквих клипова, а и биће

стивене и мени је та песма нон стоп већ месец два најпрепорученија.

иначе ове мале треба ставити на /b/ оним болесницима да дркају.

едит: хаха тај фазон пикс за ову десну нема наде.

desna će izrasti u finu ribu

јебем ти људски род да ти јебем

Jeb'o bi' ja desnu, ima mala materijala

Мени није јасно зашто ми је већ неко време ова песма на најистакнутијем месту кад уђем на почетку страну Јућуба. Је л' то може да се плати реклама за читаву Србију или сам ја (или неко други са мог компа) успео некако да се претплатим на тај канал?

Плаћено, матори, плаћено.

Иначе, кад смо код песме, мени су жешћи трансфер ове Министарке. Добро, не баш трансфер али нисам видео у скорије време гадније рибе које покушавају да буду добре рибе. Још имају неке тотално неуравнотежене као секси покрете, а оно брате делују к'о шлогиране.

И не треба бити окрутан према клинкама, радиле су то девојчице и у наше време, само нису имале нет да сви виде. Позз

Ako glumac što glumi tiriona otkaže seriju ova četvrta mož da mu bude zamena
Koja je uopšte to pesma koštunica sam

ове две лево на кутлачу једу допа љута

Плаћено, матори, плаћено.

Мени то делује папрено скупо, поготово што стоји толико дуго.

Па и јесте скупо али може им се. Мада би и овако било слушано због Севе ал' би имало 3 милке, а не 13.

Pretjerujete sa komentarima. Pedofilskim komentarima. Greška roditelja, sistema, medija... koga god, ali ne i djece.

Riha traži krivce u drugima za svoje ponašanje. Ne valja ti rabota.