Prijava

Mrsx pizda ti materina bezobrazna

https://www.youtube.com/watch?v=ADxArF1uSVg

kurac narkumanj baš je razvijen momak svaka čast mu stvarno zaista.

ma ko je njih 2 pustio za kompjuter bez nadzora? pa iskljucio bih im internet moze samo karte da se redjaju.

sto se tice cede ne vidim sta je za transfer osim sto je jebeni ice bucket i sto je ceda cigan istetovirani i sto je ldp i sto je izazvao ciganja vidica i karleusu.

a i kofa mu je ona od 150 dinara

sve je transfer osim što ima dobro tijelo :mmmm :drkk :mmmmmm

i da bre, zaboravih nikolu rokvica. gde ja zivim krv ti jebem.

Sve ovo sa polivanjem, bez obzira ko se poliva je go kurac i tezak transfer.

хахахахаха ево их ови ајс бакет што смо причали, људи су неспособни једну претерано једноставну ствар да ураде, каквих ретарада има, благо хаххахаха
https://www.youtube.com/watch?v=WQlvW0aFnKo&feature=youtu.be

како ми је драго кад им се атеншнхоровање обије о главу. пази он ће ајс бакет челенџ, неки рандом лик из пичке материне ко те пита јеоте.

Davide, aj na fudbal!

ja sam bio ubedjen da ti za ICE BUCKET challenge trebaju KOFA I LED ovako je serpa voda celendz. imas kameru i slobodno vreme a nemas jebenu kofu i jebeni led

шта раде беспослени ретарди невјера.

кад је фудбал тзаре?

Pa vikend, samo što su nešto nezainteresovani. Aj malo poguraj. Vole te ljudi. Mene samo jebu. xD

Чуј поливају се водом да би подигили свест о некој усраној болести. А у ствари се само мајмунишу, ретарди. Мислим на познате, а ове смотане анонимусе нећу ни да коментаришем.

Kao polivaju se zarad humanitarne organizacije, a samo se raspali ćomani Čarli Šin i Stiv-O iz Džekesa setili da pomenu da treba dati PARE.

Kao polivaju se zarad humanitarne organizacije, a samo se raspali ćomani Čarli Šin i Stiv-O iz Džekesa setili da pomenu da treba dati PARE.

Заправо, они и онај транџомон Кончита

Pa svi koji se polivaju su i dali pare (poznate ličnosti, ne ovi random likovi). Zar to nije poenta - da se doniraju pare?

поента су лајкови

Ц, поента је да или јавно донирају $100 или да се полију...
То је оригинал изазов