Prijava

ценим да ће расног одбановати после четри дана

Neće ali na ovoj temi je još jedno 3 glave trebalo banovati.

Rasnom je činjenica da već nije u trajnom banu dovoljan poklon.

a sto i dalje pricate o njemu? vicete ban ban ban a kad ga banuju placete za njim

Rasni je trazio pre neki dan ban od 100 dana tako da su mu ispunili zelju.

Janpi, zato što si ti prostačina koja isto treba biti banovana samo ne na toliko. Ako ne, jbg nema veze, Šomi i ja će tebi ovde isto da se najebemo majke da budemo egal i ćao. Videćemo šta će da se preduzme. Odneće vrag šalu ako se psovke bliže familije dozvole na sajtu.

ooo da li opet pocinjes. aj ovako nadji post u kome sam ti psovao kevu ako ne nadjes samobanuj se sa vukajlije. dogovoreno?

Nemoj biti pušač kurca od 12 godina i glumeti budalu. Znaš šta pričam nisi glup. Vazda ti je jezik bio brži od pameti od napušavanja sa onih zajedničkih tema pa sve do sad. Iskuliraj samo malo i sve kul.

lol kako ja da iskuliram ti prozivas mene a ne ja tebe. i to forice "pa jos 3 glave treba da se banuju" nesto izokola kao neka strina. pa si docekao moj post da bi nastavio sa prozivanjem. pricas o tome kako sam ti psovao kevu i kad ti kazem da pokazes post ti menjas temu. nije ti tu rasni, iskuliraj malo. idi drkaj na arkana

Uf. Nije tu Rasni ali ti ga lagano zamenjuješ bez da fali.
Ne vredi sa tobom u normalnu priču krenuti.
Treba te tovariti što si deci od 9 godina skidao dres dok ne krepaš.

kapiram ja kajzena, bolje je opet ovde da se istresate posle teretane nego u kuci.

kažu da ako opsuješ strinu, odmah ide trajni ban

Pa nisi u pravu. U ovom slučaju je banovan lik koji je imao avatar koji nije prikladan a jebavanje uže familije prošlo lagano.
Al ti nemoj da se opuštat pa slučajno da psuješ sutra npr jer kriteriju se lako izmene.

dal je moguce da se ban dobija samo ako nekom psujes majku a sve ostalo je dozvoljeno :D

Ovaj smajli na kraju znači da labokv otkriva nove vidike i da polako može da priprema materijal za kvalitetnije ponašanje na sajtu, a ne samo fino u rukavicama :)

I dureksa (banovati, prim.dureksa), nazvao mi je mamu majmunom.

ko, kad i gde mu je nazvo majku majmunom????

U koliko kul, repliciras random klipom. Do jaja.

Ovaj smajli na kraju znači da labokv otkriva nove vidike i da polako može da priprema materijal za kvalitetnije ponašanje na sajtu, a ne samo fino u rukavicama :)

ako je to to uvazeno misljenje vase duhovitosti i superiornosti ja sam duboko pocastvovan.
jel si srecan sad..

ako je to to uvazeno misljenje vase duhovitosti i superiornosti ja sam duboko pocastvovan.
jel si srecan sad..

:) nema to veze sa tim da li sam ja srećan.
Otkrivaju se novi horizonti....