Prijava

TVOJIMA NEPOZDRAV! LOŠ SI ČOVEK!

Bokser jebo ti tu tortu ako je filovana spermom...bolje meni moje splačine...koje usput budi rečeno uopšte nisu splačine...

Ceca je produkt nepismene zemlje i nepismenih ljudi. Umetnička vrednost nula. Dokle god bude zemlja seljaka biće i raznih ceca i jeca i tome slično...e sad iskreni dizelaš je retard sam po sebi u uopšte ga ne osudjujem...osudjujem sistem koji to promoviše kao vrednost..

jebo školu ajde u zvezde granda, uspećeš, ako ne uspeš uvek ima neka kafana na ibarskoj...

ili bar Kraljev dvor.

To je moje mišljenje, a ti na svoje takođe imaš pravo.

Sale da li si svestan ti da je Ceca u svom svetu isto što Dino Merlin u svom, Čola u svom i Toni cetinski u svom? Jeri kapiraš to?

Svestan sam ja toga brate. Da je ona tu da retardima uzme pare. Nemam ja nista protiv. Ono sto meni smeta je sto se preko nje dere koza sa ledja i meni, kradu pare od mog poreza, sto se njen svet meni i svima nama namece kao nesto sto je najbolje.

Tebi se mozda ne cini toliko strasno. Ali tebra ja iako nisam profi muzicar celoga zivota se druzim sa muzicarima. Moj kum koga sam pomenuo i njegov buraz su muzicari, pored ostalih. Krecem se manje-vise u tim krugovima, ne druzim se sa turbe folkerima i estradom, ali znam ljude koji sviraju za njih. I znam sta se radi i kako se radi iz druge ruke.

Evo Fender pomenu Milija. Primera radi Mica, bubnjar Miligrama i ja smo ortaci 15 godina. I znam sta radi Mili, kako uzima pare, koliko placa bend, a koliko on uzima, koliko njega placa Cecana, koliko uzima Marina Tucakovic, na sta uzima, kako kupuje "pesme" i preprodaje ih, odakle te pare dolaze, sta se radi, kako se pretura, kurva, krade, petlja, bahati itd. Sve o trosku naroda, ukljucujuci i mene koji im nikada ne bih posran dinar dao, ali dajem, jer od mog poreza drzava daje njima u dzep. Da mi ne uzimaju pare iz dzepa za njih boleo bi me racq. Ovako pizdim na njih.

I na kraju bilo ko da pokusa bilo sta mora da fura to govno, mora da ide preko te jedne iste ekipe kako bi uspeo ili moze da crkne. Zato meni smetaju Ceca, njena deca i Karleusa Jeca.

JEl ima neko ove iz zrenjanina posto nisam stigao da vidim sa tonom a skinuli su ih...
usput.... otisao sam na ovaj drugi video...
POgledajte komentar
https://www.youtube.com/watch?v=WF47gFx_MUA

Celtice mišljenje je kao guzicam svako ga ima!

Musssashe, bravo! Ahahahaha

Sale razumem ja te ali nije Ceca direktno kriva što joj se daje 200 k evra iz budžeta da peva na trgu jbg

Celtice mišljenje je kao guzicam svako ga ima!

Tačno, Bohore. I ubuduće finim tonom da razgovaraš sa mnom ;-)

Ali jeste. Upravo ti govorim da je ona jedna od glavnih u toj prici, medju glavnim organizatorima. Secas se Olivera Mandica, muzicara ciju muziku postujem, ali Arkanovog porucnika? Da li ti znas da je Oliver Mandic jedna od sivih eminencija srpske estrade? Da sve to ide preko njega i kume mu Cece? Da postoji izreka "bolje duguj dusu djavolu nego 100 evra Oliveru Mandicu"? Meni je zvucalo smesno kada sam prvi put cuo, ali su mi neke zajebane lobanje to potrvdile. Jebiga, kada ti lik od 150 kila sa oziljcima po glavi kaze "brate Oliver je zajeban, nedobog nikome da uzmes od njega pod kamatu" poverujes u tu pricu.

Nije Ceca kriva Boksere, kriv si ti i ostali koji je slušaju...onda vlast njima Cecu, Ceca njima gkasače, glasači njima glas, oni Ceci pare...iz mog džepa..

E moram palim, kucamo se kasnije.

Opet ona spika milion ljudi glupo samo nas hiljadu je pametno? Moguce jbg. Ja licno cecu ne volem al od izvora dva putica je do jaja pesma.

Krle96: Ćao!
Cura: Ćao! Moram ti nešto reći.
Krle96: Kaži.
Cura: Volim te!
Krle96: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$
Cura: log off
Krle96 je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "GODINE NISU VAŽNE". Krle96 ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "BILA SI U PRAVU,GODINE NISU VAŽNE"! POSTAVI OVO AKO TI GODINE NISU VAŽNE !!!

Pseto, ima li drugog objašnjenja od tog? Pogledaš ko je u skupštini i ukapiraš da je baš to, milion ljudi glupo nas nekoliko pametno.

Milion ljudi u Skupštini? Pa dobro nemoj da se zajebavamo.

Ahaha...milion ljudi je uteralo te u skupštinu, ugurali govna na vrh...

hahahahh jeste sacica pametnica bleji na vukajliji i kuka, krivi druge za svoje neuspehe, a oni glupani upravljaju drzavom oce to tako

da si upola pametan koliko mislis da jesi, do sada bi stvorio i obezbedio sebe da te boli kurac sta misle glupani u skupstini, a ne ovde da places pametnice